Кабінет міністрів схвалив Стратегію продовольчої безпеки України на період до 2027 року. Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.
Кабмін схвалив Стратегію продовольчої безпеки до 2027 року
![Кабінет міністрів схвалив Стратегію продовольчої безпеки України на період до 2027 року.](/img/2024/131688142/7bb8edb3d804dcc617359af69c128cda.jpeg?1721737585)
► Читайте телеграм-канал «Мінфіну»: головні фінансові новини
Що це значить
За його словами, уряд ставить перед собою три ключові цілі.
«Перша — стимулювати розвиток аграрного виробництва й наповнити продовольчий ринок. Друга — забезпечити доступність продовольства для усіх груп населення. Третя ціль — посилити безпекову складову й усунути загрози. Це, зокрема, стосується формування держрезерву, відновлення товарних ланцюгів, розмінування сільгоспземель, адаптації до змін клімату тощо», — зазначив Шмигаль під час засідання уряду 23 липня.
Прем'єр нагадав, що зараз тривають треті жнива під час повномасштабної війни. Аграрії вже намолотили понад 15 млн тонн зернових та олійних культур.
«Україна і далі зможе годувати себе та країни, які гостро потребують продовольства. Ми зберігаємо статус одного з гарантів глобальної продовольчої безпеки. Так буде і надалі», — підкреслив голова уряду.
Коментарі - 7
Магазини не вмикають вночі генератори, бо це буде дуже великий збиток накопичуватися.
Поясню простіше, зберігати ці продукти де?
В холодильниках в людей продукти пропадають в таку спеку за відсутності світла, навіть в морозилці.
В магазинах багато на що акції, «раптово», задіяли, почали закривати картонками у Варусі і Новусі заморожену продукцію, продукти навіть в магазинах вже пропадають, це очевидно, це для «геніїв» котрі радять купувати зарядні станції для холодильників.
Стоп. Здається раніше в нас були проблеми рівня «довго копити на автомобіль»???