Щоб залишити коментар, потрібно
увійти або
зареєструватися
- 22.12.2024
- 16:01 Комісія з цінних паперів і бірж США схвалила перші гібридні ETF на базі біткоїна та Ethereum
- 11:09 В Україні розглядають зміну регулятора крипторинку
- 21.12.2024
- 16:00 Близько 80 000 жителів Фінляндії отримали тепло від біткоїн-майнінгу
- 14:03 Пенсійне страхування: З початку року українці добровільно сплатили понад 44 мільйони (інфографіка)
- 11:11 ЄС може втратити криптоінвесторів через виключення USDT Tether з лістингу
- 10:04 НБУ за тиждень продав найбільший обсяг валюти на міжбанку з 2022 року
- 20.12.2024
- 17:27 Курс валют на вечір 20 грудня: на міжбанку долар та євро подорожчали
- 15:30 Чи зможе Cardano випередити Solana під час бичачого ралі? ChatGPT вказує на XYZ як на прихованого лідера
- 13:42 Нацбанк пом’якшує низку валютних обмежень
- 12:06 Падіння біткоїна та подорожчання ASIC для майнінгу: що нового на крипторинку
Коментарі - 169
кадыровцы разбиты в окрестностях Бахмута, рашисты-десантники и орки из двух мотострелковых бригад — массово гибнут в мясных штурмах
Партизаны из «АТЕШ» пишут о десятках убитых и раненых, а также о множестве попыток дезертирства
Як підрахували експерти, в цьому році Росія знизить обсяги поставок газу в Європу з 85 до близько 60 мільярдів кубометрів. Причому вартість газу теж знизиться — з торішніх 1500 до нинішніх приблизно 500 доларів за тисячу кубометрів.
У підсумку замість торішніх 122 мільярдів доларів в поточному році «Газпром» заробить на європейському напрямку всього лише близько 30 мільярдів доларів. Таким чином, втрата складе близько 90 мільярдів для самого «Газпрому» і 28 мільярдів доларів для держави у вигляді недоотриманих мит.
Компенсувати втрати хочуть за рахунок зростання експорту в Китай — з торішніх 15 мільярдів кубометрів у 2022 році до близько 22 мільярдів у поточному році. Причому свої втрати держава має намір компенсувати ще й за рахунок загального збільшення податкового навантаження на «Газпром».
Захід цього вимагатиме! Запамятайте, що я написав!
Повномасштабну війну, я з фунтіком обговорював у 20 році, він не вірив, що це може статись «Гра у вайнушку» між Вовою і вовою!
Резкий рост часто был сигналом о надвигающейся рецессии.
«В Бахмуті вже декілька днів наші оборонці тримають під вогневим контролем входи, виходи та переміщення ворога містом. Це стало можливо завдяки тому, що в процесі просування вперед наші війська взяли під контроль основні панівні висоти довкола Бахмута», — йдеться у дописі.
Про це міністр фінансів України Сергій Марченко розповів за підсумками зустрічі з головою Директорату Єврокомісії з питань політики сусідства та розширення Гертом Яном Коопманом, повідомляє пресслужба Мінфіну.
«Для імплементації Ukraine Facility, Уряд України має підготувати План відновлення, реконструкції та модернізації країни, а також деталізувати реформи та інвестиції, які необхідно буде здійснити в рамках процесу вступу до ЄС. Значний акцент буде зроблено на реформі державного управління, належному урядуванні, верховенстві права, боротьбі з корупцією та ефективному управлінні фінансами», — зазначив Марченко.
https://ampbiz.censor.net/news/3430101/golova_minfinu_rozpoviv_pro_umovy_novogo_paketu_finansuvannya_ukrayiny_vid_yes_na_50_milyardiv_yevro
Про це в інтерв'ю Bloomberg повідомив міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін.
Водночас він заявив, що в України попереду ще довгий шлях щодо збільшення виробництва власних боєприпасів.
«Я б не сказав, що ми такі великі молодці, що змогли збільшити виробництво боєприпасів за три місяці. У 2022 році ми виробили так мало», — зазначив міністр.
При цьому Камишін відмовився уточнити, скільки саме снарядів було вироблено в червні.
У виданні зауважили, що, окрім мін та снарядів, в Україні почали активніше випускати протитанкові комплекси «Стугна-П». Наступним пріоритетом є нарощування виробництва танків і бронемашин. За словами Камишіна, це може статися через 3−6 місяців.
Міністр наголосив, що Україна повинна не тільки забезпечувати власні потреби, але й знову стати великим експортером зброї.
«Ми повинні бути амбітними, тому що у нас немає вибору. Моя мета — зробити Україну арсеналом вільного світу», — сказав він.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні спільно із союзниками однієї з країн НАТО налагодили виробництво мін калібру 120 мм.
Кореспондент «ТСН. Тиждень» Станіслав Ясинський розповів про 5 воєн, в яких Росія зазнали нищівної поразки.
Москва — це місто поразок. Звісно росіяни викреслили їх своєї історії. У 1610 році польсько-литовське військо, вчинивши розгром під Смоленськом, без опору увійшло в Москву. 15-річний син польського короля Сигизмунда Третього Владислав отримав московську корону, московські бояри «перевзулися» і підтримували польського короля. Два роки російська столиця безроздільно належала полякам, литвинам і українцям. А більш ніж півстоліття польський кордон знаходився всього за 250 кілометрів від Москви.
Та якщо ви спитаєте про взяття Москви поляками у росіян, то вам скажуть — не було такого! Максимум що згадають — байку про Івана Сусаніна, що завів злих поляків у якісь болота. А от що там робили ті поляки? Хто вони? Куди і звідки йшли? — питати марно!
Бо постать Сусаніна — витвір пропаганди, таке собі оповідання російського письменника Глінки від 1812 року, що мало замаскувати і ще одну болючу поразку в історії Росії . Війну з Наполеоном і так теж з черговим взяття Москви, всі хто вчився в радянській школі, пам’ятають Москву спалили навмисно — і то була не поразка, а така хитра перемога Кутузова!
https://minfin.com.ua/ua/2023/07/10/108735377/
Курсы от банков: 36.5686 / 36.9343 грн за доллар.
Торги по доллару завершены
Про це заявив голова правління компанії Армін Паппергер в коментарі для CNN.
Найбільший німецький виробник зброї також навчатиме українців обслуговувати танки та іншу броньовану техніку, виготовлену на заводі, який буде розташований у західній частині країни.
дебіторської заборгованості на 33,3 млрд грн.
Про це у Facebook повідомив глава ЦПК Віталій Шабунін.
«Станом на 1 липня 2023 року обсяг ПРОСТРОЧЕНОЇ дебіторської
заборгованості становив 33 млрд 309 млн грн., з яких частка боргів
українських підприємств склала 67,5%», — йдеться в заяві Міноборони.
«Це означає, що Міноборони сплатило постачальникам всі ці гроші,
проте передбачений договором товар поставлено так і не було.
Тобто це зброя та речі, яких наші військові просто не побачили,
хоча гроші платників податків на них витрачені».
Курсы от банков: 36.5686 / 36.9343 грн за доллар.