Щоб залишити коментар, потрібно
увійти або
зареєструватися
- 4.11.2024
- 17:45 У 2023 році колектори в Україні заробили 737 мільйона
- 17:31 Курс валют на вечір 4 листопада: євро закріпилось на 45 грн на міжбанку
- 16:44 У жовтні збитки від хакерських атак становили $88,5 млн
- 16:26 За жовтень в «Дії» нараховано 125 млн грн «національного кешбеку»
- 15:52 Найбільші фінорганізації Уолл-Стріт надали $11 млрд позик компаніям на ШІ-чіпи від Nvidia
- 15:15 АРМА готує продаж активів на майже 820 млн грн
- 14:54 Біткоїн-трейдери готуються до цінових гойдалок через наближення виборів у США
- 13:52 Eni продала свої активи на Алясці за $1 мільярд
- 13:15 NovaPay відкриватиме рахунки юридичним особам
- 12:07 USAID виділяє $1,8 мільйона на підтримку працевлаштування українців
Коментарі - 174
Як повідомляє The Guardian, відтік мільярдерів з країни був зафіксований після того, як лівоцентристський уряд підвищив податок на багатство до 1,1%.
Очікується, що ще відтік багатих людей, що коштуватиме державі десятки мільйонів недоотриманих податкових надходжень.
Велика кількість норвезьких багатіїв виїхали до Швейцарії, де податки набагато нижчі. У 2022 році Норвегію залишили понад 30 норвезьких мільярдерів і мультимільйонерів, що є найбільшим показником, ніж за попередні 13 років.
Почесний професор норвезької бізнес-школи Оле Гьемс-Онстад порівняв ситуацію, що склалася з Brexit.
«У Норвегії немає великої традиції завдавати собі шкоди, і потік підприємців, які виїжджають за кордон, став для нас чимось на зразок шоку. Деякі політики, як Ви знаєте, звинувачують в цьому заможних людей, але я думаю, що багатьом простим людям просто не подобається, що наші кращі інвестори їдуть», — сказав він.
Державний секретар в Міністерстві фінансів Норвегії Ерленд Грімстад висловив надію, що заможні норвежці повернуться «з часом».
«Норвезька модель полягає в тому, що кожен має робити внесок у відповідності зі своїми здібностями, і тому ті, хто має велику можливість платити податки, повинні платити трохи більше», — зазначив він.
https://ubr.ua/ukraine-and-world/events/raznitsa-mezhdu-ofitsialnym-i-nalichnym-kursom-grivny-k-dollaru-sokratilas-do-2−4-v-nbu-nazvali-prichiny
http://kurs.com.ua/ru/novost/1019198-dollar-dostig-ocherednogo-minimuma
Запад пока не планирует залить Украину деньгами после победы
https://minfin.com.ua/2023/04/10/103703288/
Однак, він наголосив, що це «буде залежати від багатьох факторів, зокрема від успіхів на фронті, які важко прогнозувати зараз».
«Такий сценарій цілком можливий за умови відсутності негативних шоків, але його реалізація є реальною тільки при повному збалансуванні потоків на готівковому ринку, коли банки перестануть відчувати нестачу валюти і завозити її в Україну», — сказав він.
За таких умов, додав економіст, зникне фактор тиску комісійних за переведення безготівкового долара в готівковий і через конкуренцію курс максимально наблизиться до 36,6 грн.
3 квітня 2023 року ОПЕК+ оголосила про скорочення видобутку нафти.
На тлі побоювань щодо попиту на нафту, після оголошення про скорочення видобутку з боку ОПЕК+, інвестори забрали понад 200 млн доларів з двох біржових інвестиційних фондів, орієнтованих на нафту.
Як повідомляє Bloomberg, фонд WisdomTree’s Brent Crude Oil ETP зафіксував відтік 55,7 млн доларів, що є найбільшим одноденним падінням з кінця 2019 року.
Також повідомляється, що фонд ProShares Ultra Bloomberg Crude Oil ETF зафіксував відтік $ 158,5 млн.це найбільше щотижневе падіння з березня 2022 року.
«Великий сегмент ринку все ще стурбований перспективами попиту і скорочення ОПЕК+, ймовірно, тільки посилило б ці побоювання», — сказав керівник сировинної стратегії в ING Groep NV в Сінгапурі Уоррен Паттерсон.
Сегодня на Авдеевском направлении бойцы 110 ОМБр им. генерала-хорунжего Марка Безручка уничтожили вражеский вертолет Ми-24.
За даними російських ЗМІ, площа займання складає понад 1000 квадратних метрів.
Відпочивайте.
На добраніч
Курсы от банков: 36.5686 / 36.9343 грн за доллар.