Щоб залишити коментар, потрібно
увійти або
зареєструватися
- 23.12.2024
- 20:00 Головне за понеділок: зростання ВВП, транш від МВФ та «невагомі» тарифи Укрпошти
- 18:25 Швейцарія приєдналася до 15-го пакета санкцій ЄС проти росії
- 17:30 Курс валют на вечір 23 грудня: на міжбанку долар подорожчав
- 16:50 Банки видали 14% кредитів «компаніям-зомбі»
- 16:09 Фонд гарантування виставив на продаж активи банків-банкрутів на 16,5 млрд грн
- 15:52 Найбільший банк Італії обмежить платежі в євро з росії в ЄС
- 15:30 5 мемкоїнів з дохідністю 16,000%, які залишають DOGE та SHIB далеко позаду
- 14:53 Telegram вперше став прибутковим
- 13:37 Уряд заборгував перед банками за програму «5-7-9» 10 мільярдів — НБУ
- 13:20 Ethereum прагне до $6,000, а XYZVerse обіцяє зростання на 16,900%: хто стане переможцем
Коментарі - 104
Важливою водночас є військова допомога країні.
Таку думку Годжес висловив в інтерв'ю ТСН.ua.
«Я вірю, що Україна може перемогти Росію, зокрема, звільнити Крим цього року. Якщо Захід на чолі зі США продовжуватиме надавати все, про ми заявили раніше: зброю, боєприпаси, обладнання. І також, якщо ми продовжимо зберігати санкції проти Росії. І це, враховуючи якість оборони України, якість стійкості українського народу, а також численні проблеми з боку Росії», — наголосив генерал-лейтенант.
Годжес також зауважує, що проблеми РФ — не лише великі втрати на фронті. Зокрема, йдеться ще й про внутрішні протистояння у Кремлі.
«Ми всі знаємо, всі чуємо лише про величезні тисячі російських військ. Але ці цифри перебільшені, і у росіян стільки проблем, вони зазнають стільки втрат, у них стільки внутрішніх протистоянь між Пригожиним, Кадировим, Шойгу. Я думаю, що дуже реалістично очікувати, що Україна досягне успіху цього року, якщо все це триватиме. Але ми також повинні чітко розуміти, маю на увазі, що Україна також зазнає багато втрат», — каже Бен Годжес.
https://www.rbc.ua/rus/news/ukrayina-vvela-sanktsiyi-proti-mosbirzhi-1676828099.html
Підрозділи ракетних військ та артилерії уразили ворожу батарею реактивних систем залпового вогню, поділився у неділю увечері, 19 лютого, Генеральний штаб Збройних сил України у своєму зведенні, опублікованому у Facebook.
«Авіація Сил оборони за добу завдала 20 ударів по районах зосередження окупантів, 7 — по зенітно-ракетних комплексах на вогневих позиціях, а також 2 удари — по важливих об'єктах противника», — йдеться у повідомленні.
У межах події відвідувачі зможуть:
— отримати безоплатну фінансову консультацію від UKRSIBBANK і Mastercard
— прослухати серію безоплатних освітніх лекцій від ТОП-спікерів країни
Також під час заходу пройде відкрита лекція на тему «Як ІТ збільшує вплив на економіку».
Участь у події можлива
за попередньої реєстрації.
Долучитися до заходу можна також онлайн, на Facebook-сторінці Дія.Бізнес | Буча.
Доброго бойового 362 дня!
за підозрою у шпіонажі:
— Через колишнього директора технічної розвідки Німеччини ФСБ хотіла отримати дані про місцезнаходження артилерійських і зенітних позицій української армії;
— Спецслужба росiï намагалась дізнатися координати установок HIMARS, які постачали США та систем ППО IRIS-T, які постачалися Німеччиною;
— Інцидент може похитнути довіру західних спецслужб до Німеччини.
«Україна належить до сім'ї Європейського Союзу. І вона буде членом Європейського Союзу. Однозначно після того, що сталося. Після російських бомбардувань і вбивств», — заявив Боррель під час виступу на Мюнхенській конференції з безпеки.
Він наголосив, що майбутнє України буде пов’язане з Європейським Союзом. «Це зобов’яже нас змінити наші правила процедури. Це змінить розмір і різноманітність Європи, тому якщо Україна стане членом — багато Балканських країн також це зроблять», — сказав Боррель.
При цьому, за його словами, Україна має непрості завдання, бо ще до війни стикалася з багатьма проблемами. «І ми підтримували Україну до війни. Ми інвестували на політичний і економічний розвиток України 15 млрд євро. З війною ми інвестували 60 млрд євро. Але Україна повинна трансформувати свої політичні структури, боротися з корупцією і мати справжню демократію, життєздатну економіку», — наголосив Боррель.
Водночас, він впевнений, що українці будуть впроваджувати реформи, і у цьому зв'язку, Євросоюз повинен допомагати Україні.
За його словами, Євросоюз повинен підготуватися прийняти Україну та інші країни.
Заява Пригожина про те, що місто Бахмут в Донецькій області неможливо взяти, зроблена для політичного ефекту, розповів російський правозахисник та юрист Марк Фейгін в інтерв'ю УНІАН.
«…Якщо йому був доручений Бахмут, чого ж ти його не береш? Отже, ти не такий і козирний, чи що?.. Напевно ж поставлено завдання вийти на межі Донецької області до березня. І він публічно каже: „А я не можу взяти. Ви ставите мені завдання, які виконати неможливо, тому що ЗСУ підтягують резерви, у них західне озброєння, вони захищають свій дім, вони мотивованіші та сильніші, а в мене — зеки, які сплять і бачать, як би з цього всього плавно з'їхати“..», — пояснив експерт.
На думку Фейгіна, ватажок «вагнерівців» є «піарником», і його слова адресовані солдатській масі.
с Илоном Маском об использовании спутникового Интернета Starlink в Украине, — Госсекретарь США Энтони Блинкен.
Блинкен признал, что переговоры были,
однако сказал, что не может раскрыть
их суть.
В этом месяце SpaceX заявила, что
приняла меры, чтобы украинские военные
не могли использовать сервис компании
Starlink для управления дронами
на поле боя с россией.
https://www.epravda.com.ua/news/2023/02/19/697201/
https://www.unian.ua/war/mark-feygin-kreml-peretvoriv-rf-na-voroga-yakogo-vsi-hochut-vbiti-12151092.html
Таким прогнозом в розмові з OBOZREVATEL поділився директор департаменту казначейства Cominbank Герман Марченко. За його словами, є кілька факторів, які впливають на стабільність курсу. Сюди відноситься помірна інфляція. За півтора місяці 2023 року вона «склала менше 1%».
Ще один позитивний фактор — баланс між попитом і пропозицією на готівкові долари. Досягти рівноваги вдалося за рахунок депозитних програм з конвертації та вчасно проведених валютних інтервенцій.
А доповнюється це щомісячною міжнародною допомогою в розмірі до 4 мільярдів доларів. Кошти від західних партнерів дозволяють «покривати різницю між бюджетними доходами і витратами». До інших позитивних факторів стабільності курсу Марченко відніс офіційний курс валют і контроль ставки НБУ; надходження «експортної валюти» від зернової угоди; допомога у військовій та енергетичній сферах від інших держав; титанічні зусилля ЗСУ в боротьбі з ворогом.
Тризуб князя Володимира, обов’язково переможе общипану мокшанську курку.
Зі святом!
було чути звуки вибухів.
Повідомляється, що неопізнані літаки
наносять удари в районі аеропорту.
Низка медіа стверджують, що нібито
працює ізраїльська авіація.
Цей крок почав розглядатися після попереджень Києва про те, що його військам терміново потрібні додаткові поставки, заявили дипломати та офіційні особи.
Очікується, що міністри закордонних справ ЄС обговорять ідею спільних закупівель 155-мм артилерійських снарядів на зустрічі в Брюсселі у понеділок, пише Reuters.
На думку європейських чиновників і дипломатів, спільні дії Євросоюзу будуть ефективнішими, ніж покупка снарядів окремими країнами. Крім того, масштабніші замовлення дозволять військовій промисловості інвестувати в додаткові потужності з виробництва боєприпасів.
«Настав час, дійсно, прискорити виробництво і збільшити виготовлення стандартизованих продуктів, яких Україна відчайдушно потребує», — заявила президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн на щорічній Мюнхенській конференції з безпеки в суботу.
Reuters пише, що зараз Збройні Сили України використовують від 2 тис. до 7 тис. снарядів щодня — при тому, що Росія щодня вистрілює від 20 тис. до 60 тис. снарядів. Джерела агентства не наводять відомостей про те, які суми ЄС готовий витратити на закупівлю боєприпасів. Однак у документах, запропонованих Естонією, йдеться про замовлення 1 млн снарядів калібру 155 мм вже цього року на суму близько 4 млрд євро.