Канада також вирішила ухвалити нові санкції проти Росії за визнання «Л/ДНР». Про це заявив на брифінгу прем'єр-міністр країни Джастін Трюдо, пише CBC.
Канада вводить санкції проти Росії за визнання «Л/ДНР»
►Підписуйтесь на сторінку «Мінфіну» у фейсбуці: головні фінансові новини
Перший раунд
Трюдо назвав це лише першим раундом санкцій проти Росії. Інші мають запобігти подальшому вторгненню в Україну.
За словами Трюдо, санкції передбачають повну заборону для канадців на будь-які фінансові операції з «Л/ДНР», також громадянам Канади заборонять операції з російським суверенним боргом і двома банками.
Крім цього, будуть введені санкції проти російських депутатів, які проголосували за визнання «Л/ДНР».
Також Трюдо повідомив, що Канада відправить майже 500 своїх військових до Латвії та інших країн східного флангу НАТО для посилення оборони.
Санкції проти РФ
Великобританія
Раніше прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон заявив, що Об'єднане королівство введе санкції проти російських олігархів — Бориса та Ігоря Ротенберга, а також проти близького союзника Путіна Геннадія Тимченка.
Крім того, під санкції потрапили 5 російських банків: Росія, ІС Банк, Генеральний банк, Промзв'язокбанк та Чорноморський банк.
Німеччина
Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив у вівторок, що Німеччина зробила кроки, щоб зупинити процес сертифікації газопроводу «Північний потік — 2» з Росії.
США
22 лютого президент США Джозеф Байден видав указ про блокування майна певних осіб та заборону певних угод у зв'язку з визнанням Росією самопроголошених «Донецькою та Луганською народними республіками».
Указом забороняються інвестиції у так звані Л/ДНР, а також імпорт у США будь-яких товарів, послуг чи технологій із цих регіонів.
ЄС
Міністри закордонних справ Євросоюзу на позачерговій зустрічі у вівторок одноголосно погодили пакет санкцій проти Росії після визнання нею ОРДЛО. Під санкції потрапить 351 член Державної думи, який голосував за звернення до Путіна щодо визнання ОРДЛО.
Японія
22 лютого уряд Японії розпочав узгодження економічних санкцій проти Росії. Вони торкнуться заборони експорту передових технологій.
Коментарі - 9
И, кстати, почему до этого времени Европа и Турция не расчехлились газопроводы и нефтепроводы с Ирака, Эмиратов, Кувейта, катара и Саудовоской Аравии протянуть в обход России? Прибыли были бы неимоверные, а Российское влияние и возможность шантажа были бы умножены на ноль. Проэкт на лет 5−7, давно смогли бы реализовать.