Володимир Зеленський у США зустрівся з інвесторами Кремнієвої долини й закликав їх вкладати гроші в український ринок віртуальних активів. Про це йдеться у повідомленні пресслужби Офісу президента.
Зеленський у США «агітував» інвесторів вкладати в український ринок віртуальних активів
► Підписуйтесь на телеграм-канал «Мінфіну»: головні фінансові новини
Що сказав президент
Президент зазначив, що Україна швидко трансформується та впроваджує інновації.
Зеленський сказав, що за останні два роки наша країна зробила величезний стрибок до створення цифрової держави, а український IT-сектор має значний потенціал, особливо з погляду людських ресурсів.
Для великих інвесторів буде спеціальний правовий режим
Президент запевнив, що Україна максимально сприятиме іноземним та українським інвесторам й пообіцяв спеціальний правовий режим для компаній з капіталізацією понад $100 млн, які будуть резидентами України.
Зеленський у США переконував інвесторів вкладати в Україну / Фото: Офіс президента
Володимир Зеленський наголосив, що держава готова враховувати побажання інвесторів та йти назустріч.
«Україна є дуже гнучкою з точки зору зміни законодавства, яке сприятиме інвестиціям», — підкреслив президент.
Своєю чергою, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров зазначив, що Україна розвиває ринок віртуальних активів та має одну з найбільших у світі спільнот блокчейн-розробників.
Модернізація платіжного ринку та e-гривня
Зі слів міністра, Україна створює привабливу юрисдикцію для українських та іноземних криптокомпаній та модернізує платіжний ринок, що дасть змогу навіть Національному банку випускати цифрову валюту.
Читайте також: Нацбанк визначив три можливі варіанти використання е-гривні (опитування)
Делегація також запевнила американських інвесторів, що Україна зараз є найкращим магнітом для блокчейн та криптофахівців у Європі. А одним із векторів розвитку цифрової економіки України є запуск та розвиток легального інноваційного ринку віртуальних активів.
Коментарі - 45
О чём Федоров, а так же Гороховский, написал в своём канале в телеге.
Сам Тим Кук похвалил!
И вообще, судя по новостям «виртуальные активы» в Украине приравнены к наркотикам или оружию т.к. только они «могут использоваться для финансирования боевиков» и поэтому подлежат «уничтожению» и на них охотятся все кому не лень.
Те кто нужен и хочет может и работает там без Зели. А лезть в страну, где в любой момент могут прийти человечки в масках и забрать оборудование на миллионы долларов «бо они думают что это может быть использовано террористами или они этим уже пользуются (тот же вайбер, гугл-карты, или эл.платежи)», смысла нет.
Комусь дійсно не будемо потрібні, але для України це вже прогрес. І далі впевнений буде й далі прогрес, хоча може й повільніший ніж нам хочеться, боротьба з олігархами і суддями дуже важка
Захід перерахованих мною компаній підтверджує, що так.
До чого ви приплітаєте мільярди — не розумію.
Ви правда думаєте, що Нетфлікс, чи Спотіфай вкладають в якусь країну мільярди, коли туди заходять?
Я? Це ж Ви написали, я Вам лише відповів, що вони війшли так як і Гугл чи собачий корм Pedigree. Ми для них всього лише ринок збиту, підприємства вони будують в більш цивілізованих державах і там же забезпечують людей роботою і платять податки.
Открою Вам секрет, но это сервера стоимостью миллиарды долларов, и чтобы пользоваться Нетфліксом здесь где-то в нормальной стране построили и обслуживают очень дорогостоящее оборудование.
Ще раз — на питання «Вопрос не в том нужны ли они нам, вопрос в том нужны ли мы им?» Відповідь — так. Те що ви далі доколупуєтесь що вони не відкрили у нас сервери чи R&D центри, так це ще далеко не зрада. Таких країн як ми — десятки
Але добре, що хоч розумієте, що ваша логіка не логічна. Бо далеко не в кожній розвиненій країні є їх сервери, а в країнах 3го світу так тим більше
1. CocaCola это инвестиции, т.к. они вложили деньги в нашу страну, приобреди или взяли в оренду участок, платят налоги, у них официально работают украинцы за которых тоже платят налоги, в самом производстве используются укр. сырье, электроэнегия и т. д.
2. Orbit это просто импорт продукции и не более, да, скорее всего на жевачке есть несколько слов на украинском, но само производство в Польше, туда вложили деньги, туда платят налоги и т. д.
То что в телефоне или инет-сервисе есть украинский это вовсе не значит, что компания производитель инвестировала что то в Украину.
правильно, їх там немає. Зате є інше формулювання, про яке я вам написав у своєму пості-відповіді
Що, серйозно?))) отакий ви «крутий» експерт?)) Невже ви реально не робираєтесь, як це працює і як з‘являється якась локалізація (наприклад, сайту епл)?
Розповім вам на всякий випадок. Для того щоб з‘явився цей переклад компанія має знайти локалізаторів — це ресурси витрачені на HR, потім заплатити локалізаторам і потім програмістам, які цей переклад додадуть на сайт ну і внесуть інші зміни. Я працював у цій сфері і може для вас буде відкриттям, але без вкладання коштів нічого з цього не з‘являється, лол
Але головне — це українська підтримка. Українці тепер можуть телефонувати на гарячу лінію і вирішувати якісь свої питання (а не як раніше дзвонити в Московію).
Понятно что за перевод нужно платить.
Но какое это имеет отношение к инвестициям в Украину?
Ну есть у них в штате лингвистический отдел который проводит локазизацию их продуктов. При чем тут страна Украина, ну получает в США человек за это з/п, там платит с неё налоги, там её и тратит, так было есть и будет, где Вы тут видите инвестиции я не понимаю. Более того Вы можете заказать у любой американской компании разработку на 100% индивидуального приложения имеено Вам, на укр. или любом языке, они Вам его сделают и продадут, но при чем тут инвестиции? Если я в Польше попрошу пицу с двойным сыром то это тоже инвестиции в Украину, ведь они 2 сыр же для Украины положили?
Как можно такую херню писать.
Не ну я в шоке, шо в той голове шоб такое придумать.
Стриминговый сервис Netflix получит украинский дубляж. Две студии POSTMODERN Postproduction и Так Треба Продакшн заключили соглашение с компанией. Об этом рассказывает FILM.UA Group.«POSTMODERN Postproduction и Так Треба Продакшн рады объявить о присоединении к Netflix Post Partner Program для дубляжа на украинском языке», — сообщает компания.
Отмечается, что обе студии украинского дубляжа (!!)получили самый высокий статус GOLD.
ну от якщо ви не займаєтись цим, для чого писати протщо не знаєете. Немає такого лінгвістичного відділу для кожної країни. Для чого епл у відділі постійно тримати українців, чи румун для локалізації? Це все робиться на аутсорсі.
Я, конкретно та особа яка підписувала контракт і NDA з однією фін компанією, яка замовляла локалізацію свого ресурса, коли заходили в Україну. Також знаю, що точно так наймали резидентів деяких інших країн, під час розширення
и где здась написано, что он для кожной краины?
И с чего Вы вообще взяли что перевод продукта связан с ИТ технологиями? В нормальном ПО написанном под глобальный рынок, переводят набор фраз каждая из которых имеет свой идентификатор, это под силу любому переводчику с элементарными навыками работы в Екселе.
«Для української Сірі, Епл теж найняли як мінімум одну українку«
Да шо Вы говорите, прям одну, да миллионы украинцев работают в Епл, Самсунг, Майкрософт, мировом морфлоте и на клубничных полях Польши, только какое это имеет отношение к инвестициям в Украину?
Ну и шо? А у меня друг підписав контракт на збір полуниці в Польші, коли був сезон? Що далі? Де інвестиції? Ну зібрав він клубнику, її потім поляки розпродали по всьому світу, в т. ч. в Україну.
«Местного представительства Spotify в Украине не будет — украинский сегмент будет управляться из офиса компании в Берлине. Краузен пояснил, что такое решение вызвано неэффективностью открытия представительств в каждой новой стране присутствия.»
Локализацию делал корректор, после ABBYY перевода.
Спотифай не платит налогов в Украине, потому что не протащили полноценно проект антигугл. Меньше за кучерявого петро-поросенка топите, может СН и протянут законопроект, который заставит спотифай платить налоги в Украине.
1. Отсутствие материального риска.
2. Отсутствие желания в органов этим заниматься, т.к. нечего конфисковывать соответственно нет предмета для разговора «а как бы вернуть».
Поскольку у нас игрун *** на пианино и специалист по немецким актисам — у него несколько другой профил в плане понимания того что такое инвестиции.