Щоб залишити коментар, потрібно
увійти або
зареєструватися
- 22.11.2024
- 20:00 Зростання ВВП уповільнилось, біткоїн досяг $99 тис, євро обвалилось: головне за тиждень
- 19:44 Долар показує найтриваліше зростання за рік
- 18:12 Платформа Arkham відкрила для України доступ до своєї нової криптобіржі
- 17:38 Курс валют на вечір 22 листопада: долар на міжбанку зріс, а євро впало
- 16:51 Євро впало нижче 43 гривень в офіційному курсі вперше з весни
- 16:20 Український стартап презентував інноваційну криптокарту
- 14:15 Долар перевищив 103 рублі на міжнародному ринку, вперше з 2022 року
- 13:01 Євро обвалилось до 2-річного мінімуму на слабких даних із єврозони
- 10:44 Курс валют на 22 листопада: долар та євро подорожчали в банках
- 09:21 Голова SEC Гері Генслер піде у відставку у день інавгурації Трампа
Коментарі - 3
Словаччина в рази менша за Україна як за розміром, так і за чисельністю населення. Але ця невелика країна є частиною Євросоюзу, а отже рівень життя там вищий, як і ціни:
https://economy.24tv.ua/de-deshevshe-zhiti-ukrayini-slovachchini-infografika-garyachi-novini_n1636806
Про це повідомляє «Європейська правда».
«Нам необхідно посилити санкції проти російських чиновників, а також встановити більш тісні контакти з населенням і громадянським суспільством, підтримувати російських дисидентів, неурядові організації та незалежні ЗМІ», — сказав політик.
Крім того, Сассолі підкреслив, що відносини Москви та Мінська дедалі більше зміцнюються. Попри це ЄС не припиняє підтримувати увагу стосовно справи з посадкою літака в Мінську і тиснути на білоруську владу. Політик висловив сподівання, що це приведе до звільнення Романа Протасевича і його супутниці Софії Сапеги.
Також наголосив, що взаємодія Євросоюзу і Росії також «напружена» на тлі отруєння й ув’язнення російського опозиціонера Олексія Навального, а також конфлікту на Сході України.
«Нам не потрібні солдати НАТО. Але нам потрібен єдиний фронт всього Заходу за спиною України. Нам потрібні міжнародні санкції — аж до ембарго на російські газ і нафту, заморожування російських активів і закриття платіжної системи Swift. Нам потрібна допомога в зміцненні наших систем безпеки і оборони за допомогою співпраці з НАТО та набуття летального зброї. Путін не повинен плекати ілюзій щодо серйозності ціни, яку доведеться заплатити, якщо він продовжить свою агресію», — сказав п’ятий президент.
За його словами, Захід також повинен запобігти будівництву російського газопроводу «Північний потік — 2»:
https://bykvu.com/ua/bukvy/poroshenko-dlja-le-figaro-zahid-maie-protidijati-budivnictvu-pivnichnogo-potoku-2/
«Бюджет інвестує безпосередньо в американських громадян і зміцнить економіку нашої країни, поліпшить наше фінансове здоров’я у довгостроковій перспективі».
Проєкт бюджету, серед іншого, об'єднує великі ініціативи, про які оголосив американський президент: «План підтримки американських сімей» вартістю $1,8 трлн і «Американський план зайнятості» вартістю $2,3 трлн, а також $1,5 трлн на дискреційні витрати.
Таким чином, разом із програмами, які не вимагають щорічного затвердження, бюджет на 2022 фінансовий рік зажадає $6 трлн, де великі інвестиції будуть спрямовані в освіту, охорону здоров’я, науку та інфраструктуру.
«Країна була ослаблена десятиліттями недостатнього інвестування в ці галузі, обмежені бюджетними лімітами», — заявила в п’ятницю виконуюча обов’язки директора офісу управління та бюджету Шоланда Янг.
Адміністрація Байдена вважає, що плановане підвищення податків для корпорацій і заможних людей забезпечить бюджету достатні доходи, щоб компенсувати зростання витрат протягом наступних 15 років.
https://minfin.com.ua/2021/05/29/65500414/
У нас могут скопировать данную инициативу, вопрос лишь, хватит ли сил воплотить.
Рішення України обмежити імпорт електричної енергії з Білорусі тимчасово, лише на 4 місяці, є недостатнім і нелогічним.
«Знаєте, як вони продають електроенергію і все інше? Це на ринок, але 90% в обхід, щоб було в карман Лукашенку. Там існує дозволена корупція, там існує дозволена система злочину знущання над людьми», — додав дипломат.
Нагадаємо, Україна відновила імпорт електроенергії з Росії та Білорусі із січня-лютого 2021 року. За цей період було закуплено електрики на більш ніж 1 млрд грн. Поставки тривають у щоденному режимі, всупереч ухваленому закону про їх заборону.
17 травня з вимогою зупинити імпорт до НКРЕКП звернулося Міністерство енергетики України, а 18 травня — група народних депутатів.
26 травня НКРЕКП всупереч вимогам закону обмежила імпорт з Білорусі лише на 4 місяці.
Імпорт став однією з причин рекордної збитковості державних енергетичних компаній. Зокрема, НЕК «Укренерго» 2020 рік закінчила зі збитком 27,5 млрд грн. Борги компанії перевищують 30 млрд грн.
У тому числі понад 10 млрд грн НЕК «Укренерго» заборгувала генеруючим компаніям за послуги балансування, що ставить під загрозу підготовку до наступного опалювального сезону.