Платіжна система Visa збільшить комісію за трансакції між Великобританією і ЄС на 1,5%, платежі за дебетовими картками підвищаться до 1,15%. Про це пише видання Financial Times.
Visa збільшить комісію по трансакціях між Великобританією та ЄС на 1,5%
Чому підвищили тарифи
З жовтня цьогоріч Visa, скориставшись ситуацією з Brexit, збільшить комісію за трансакції до 1,5%. Комісія за платежі за дебетовими картками також підвищиться з 0,2% до 1,15%. Крім того, з квітня 2022 року Visa почне стягувати додаткову плату за платежі всередині країни з використанням кредитних карток британських фінансових компаній.
До Brexit британські фірми і звичайні користувачі карток оплачували комісію в розмірі 0,3% за конвертацію між кредитними картками. Дана норма була встановлена керівництвом ЄС, але скасовується, оскільки країна залишила Єврозону.
Читайте також: Акції компанії Visa впали більш ніж на 6% через підозри Міністерства юстиції США
Що у конкурентів
Збільшення компанією Visa комісійних зборів корелює зі схожою ініціативою її конкурента — платіжної компанії Mastercard, що вже встигло стати причиною загального невдоволення і навіть обговорення в парламенті Британії.
Особи, знайомі з питанням, повідомили, що дана ініціатива виникла напередодні розслідування Міністерства юстиції США з приводу можливих антиконкурентних методів маршрутизації трансакцій за дебетовими картками Visa.
Співробітники американського Мін'юсту збирають ці дані з метою з'ясувати, чи не перешкоджала компанія Visa можливостям фірм проводити свої платежі через інших, більш дешевих платіжних операторів.
Читайте також: Комісії за безготівкові оплати змінювати не будемо — Visa і МasterСard
Раніше
Обидві платіжні системи Visa і Mastercard повідомили про те, що вони відклали підвищення комісій. Через пандемію платіжні оператори вирішили не обтяжувати в 2021 році бюджети фірм збільшенням збору за обслуговування кредитних карток.
Стежте за цікавими та ексклюзивними матеріалами про вплив пандемії на економіку в телеграм-каналі «Економіка і коронавірус».
Коментарі - 8
Бывает же такое…
Кроме России нигде не сохранилось
ни одной фотки карт МПС VISA.
Даже на сайте VISA их днём с огнём не найти:
https://www.visa.com.ua/ru_UA/pay-with-visa/find-a-card.html
І рука редактора знову звично набирає .ru …
Когда же озвучивается новость об американской фирме VISA Inc (МПС VISA), которая планирует увеличить свои транзакционные комиссии в Великобритании в 2022 году, то абсолютно не понятно — каким боком ко всему этому РФ и её доменная зона RU.
Кроме личных предпочтений отдельных сотрудников редакционного коллектива больше нет никаких реальных предпосылок для публикации ссылок на доменную зону RU.
Вот вам и очередной пример принципа #какаяразница
Тут #какаяразница
Там #какаяразница
Скоро кругом будет #какаяразница
«А в чём проблема предоставить на русскоязычном сайте ссылку на сайт в зоне ru?»
Если не в курсе, то сайт Минфина двуязычный
и все новости публикуются на двух языках — украинском и русском.
По вашей же логике, на новостной странице на украинском языке
должна быть ссылка на зону UA, но там та же ссылка на зону RU.
И не забываем, что Верховна Рада Украины законодательно признала Россию страной-агрессором, которая почти ежедневно убивает наших военнослужащих в зоне ООС.
Если вам это ни о чём не говорит, то для вас всё это #какаяразница
и теперь планируют угробить экономику Великобритании.
Великобритания уже вышла из Евросоюза, да к тому же пригрела
в Лондоне госпожу Готареву — вот пусть теперь оценят драконовский
уровень комиссий МПС VISA и их деструктивное влияние на экономику,
как об этом рассказывает владелец «Розетки» Чечёткин…