Ілон Маск відхилив пропозицію одного з учасників торгів, що перевищує $1 млн, за його твіт з піснею і відеокліпом про NFT (токен) в якості NFT. Про це Маск написав в твітері, пише Forbes.
Ілон Маск відмовився продати пісню у вигляді токена за $1 мільйон
«Насправді, не зовсім правильно це продавати. Проїхали», — написав Маск.
Що відомо про пісню
Мільярдер відкликав свою пропозицію після того, як його твіт з підписом, піснею і відеокліпом був виставлений на продаж в якості NFT на платформі Valuables і ставки на його покупку перевищили $1 млн. Найвищу пропозицію зробив користувач Twitter з Малайзії з ніком @SinaEstavi — $1, 12 млн. Починалися торги з пропозиції в $3 за цифровий актив.
Передісторія
Про продаж пісні у вигляді токена, який закріплює в блокчейні право на володіння цифровим активом, засновник Tesla оголосив 15 березня.
Відео із записом пісні, написаної в стилі техно, Маск опублікував в Twitter. У пісні повторювалися слова: «NFT — для твого марнославства, комп'ютери ніколи не сплять і це підтверджено, це гарантовано».
Читайте також: Sotheby's вперше в історії виставить на продаж NFT-токени
Популярність NFT
NFT набирають все більшої популярності. У грудні співзасновник і гендиректор Twitter Джек Дорсі виставив у вигляді NFT на аукціон свій перший твіт, який став першим записом в соцмережі. Торги закінчаться 21 березня, на даний момент за твіт пропонують $2,5 млн. Дорсі пообіцяв витратити гроші на благодійність. Покупець одержить не сам твіт, а унікальний запис в блокчейні, який буде включати метадані твіти, зміст і підпис його творця, що підтверджує право покупця володіти твітом.
Інший приклад — 11 березня на аукціоні Christie's продали картину сучасного художника Beeple за $ 69,35 млн — це рекордна сума для NFT. Beeple в результаті продажу став одним з трьох найдорожчих сучасних художників світу.
NFT-токени унікальні і не піддаються поділу. Такий токен використовується для підтвердження права власності на об'єкт, його не можна замінити без згоди власника.
Коментарі - 6
Виправте в статті лінк на твіт Маска — він у вас з метаданими вашого акаунту. Клікаємо — і твіттер просить пасворд від вашого акаунту замість того щоб відкрити сам твіт маска.
«Про це Маск написав в твітері» лінк у слові написав — у лінку ваш акаунт вписаний.
загон оленей начался! добро пожаловать в отару!!!
— твереза думка інженера, який робить правильні (реальні, а не віртуальні) речі:
https://youtu.be/gA6ppby3JC8