10 березня курс біткоїна на криптобіржі Binance знову перевищив $55,4 тис. Першій криптовалюті не вистачає 5% зростання до історичного максимуму в $58,3 тис., встановленого 21 лютого. Про це пише РБК.
Курс біткоїна пішов вгору. Ціна перевищила $55 тисяч
Актив дорожчає після того, як в кінці лютого його котирування падали до локального мінімуму в $43 тис. За останні 10 днів вартість монети збільшилася на 28%.
За даними інтерактивної таблиці «Мінфіну» станом на 12:00 курс біткоїна становить $55 281.
Що вплинуло на курс
Ціна біткоїна зростає на тлі двох новин, які стосуються американського банку JPMorgan. Він представить новий продукт — кошик акцій компаній, пов'язаних з криптовалютами. Відповідні документи розглядає Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC).
Також сьогодні стало відомо, що JPMorgan спільно з північноамериканським ринком деривативів CME Group відновили переговори про покупку корейської криптобіржі Bithumb. Вона є найбільшою в азіатському регіоні. Ринкова капіталізація майданчика перевищує $1 трлн.
Коментарі - 24
— це дискусії зі мною так впилинули на вас, що ви змінили риторику? ;)
Я не бачу нічого поганого чи ганебного в цій вашій зміні.
Навпаки, я поважаю тих, хто здатен змінити свою точку зору в результаті аргументованої дискусії, а не залишатись впертим віслюком. І сам я завжди залишаю місце для своїх змін, бо «100% можна бути впевненим лише в тому, що ні в чому не можна бути 100% впевненим».
Тому й відмітив зміни у вашій риториці, бо раніше ви не писали щось схоже на «не имеете опыта — лучше в это не лезть, просто потеряете деньги»
Если что-то смущает.
— нічого не смущає.
Навпаки, підтримую ваші зміни :)
«Так что поезд прошел«
— якщо «потяг пішов», то врачається сенс тримати бітки.
Якщо біток не буде рости в ціні, то з часом «інвестора» розчаруються і підуть шукати собі нову багатообіцяючу халяву. А це в свою чергу приведе до ще більшого падіння ціни бітка.
Я не исключаю и похода до 100 к., но всё равно не рекомендую тем, у кого нет опыта рыпаться:)
Ціни 0.0005, 0.5, 500, 50 000 чи 5 000 000 за біток — все це умовності. Прив’язка все рівно до фіату, а яка там виходить кількість бітків, ціле число чи долі від цілого — це неважливо.
Тому для пересічних різниці особливої нема — потенційно біток може сходити як на 5 000 000, так і на 0.0005, або й далі ;)
Навєкі туземун!
Холдящій да нє усомніцца!
:)