Станом на 1 березня 2021 року міжнародні резерви України за попередніми даними становили $28,5 млрд. У лютому вони зменшилися на 1%. Про це йдеться у повідомленні регулятора.
У лютому міжнародні резерви «схудли» до 28,5 мільярда
Загалом динаміку резервів упродовж лютого визначали чинники
-
по-перше, операції з управління державним боргом
Валютні надходження на користь уряду від розміщення внутрішніх державних облігацій (ОВДП) у лютому становили $456,7 млн. Водночас загальний обсяг платежів уряду з обслуговування та погашення державного боргу в іноземній валюті складав $633,9 млн. З цієї суми $489,2 млн були спрямовані на обслуговування та погашення ОВДП, $33,7 млн — на обслуговування єврооблігацій (ОЗДП), решта коштів — на виконання інших зобов’язань держави в іноземній валюті.
В лютому уряд та Нацбанк виплатили $213,1 млн на користь Міжнародного валютного фонду.
Читайте також: Міжнародні резерви України зменшилися на $200 мільйонів з початку року — голова Ради НБУ
-
по-друге, операції Нацбанку на міжбанківському валютному ринку.
На початку лютого пропозиція на валютному ринку переважала попит, зокрема внаслідок нарощення портфеля ОВДП нерезидентами. Це дозволило центральному банку викупити в резерви $200 млн. Останні два тижні лютого міжбанківський валютний ринок був збалансованим, тому НБУ не виходив на валютний ринок. Інтервенції з продажу валюти в минулому місяці не проводилися.
-
по-третє, переоцінка фінансових інструментів (унаслідок зміни ринкової вартості та курсів валют). У минулому місяці їх вартість зменшилася на $87,5 млн.
Читайте також: НБУ очікує збереження міжнародних резервів
Як повідомлялося
-
У січні 2021 року вони зменшилися на 1,1% насамперед унаслідок погашення зовнішніх і внутрішніх зобов'язань держави.
-
На початок 2021 року міжнародні резерви України становили $29,1 млрд, чисті міжнародні резерви — $18,1 млрд.
-
У 2019 році міжнародні резерви України зросли на 22% — до $25,3 млрд, досягнувши семирічного максимуму.
Читайте також: У 2020 році міжнародні резерви України зросли до восьмирічного максимуму — НБУ
Хочете знати про валюту більше? Стежте за ексклюзивними матеріалами «Мінфіну» в телеграм-каналі
Коментарі - 11
Про це свідчать дані його декларації, передають Українські Новини.
Зокрема, 26 лютого Шевченко отримав 417 364 гривні зарплати.
29 січня Шевченко отримав 398 900 гривень зарплати в НБУ.
До цього, 29 грудня, Шевченко отримав 494 956 гривень зарплати в НБУ.
Про це повідомила Державна служба статистики.
***
В Україні зростають борги із зарплати.
За даними Держстату, загальна заборгованість з виплати заробітної плати в Україні на 1 лютого 2021 року становить 2,972 млрд грн.
***
Тобто все нормально? Народу будуть платити менше і з затримками на невизначений час, а тим хто при владі збільшувати зарплатню і вчасно виплачувати?
По яким критеріям Шевченко заробив у лютому більше ніж у січні? З якого отримує 417 тис грн? Що конкретно зробив у лютому щоб отримувати такі кошти? Розкрий секрет? Чекаю.
У січні середня заробітна плата народу України зменшилася в порівнянні з груднем на 13%
Называется бонусы и 13 зп.
менять подходы надо к структуре экономики, а не придумывать дополнительные скрытые налоги (цена газа например: себестоимость 2,6 грн, а это включает и производственные затраты и фонд оплаты труда и прибыль, но продают по 7 грн. разница это сверхприбыль госпредприятия, которая не идет в бюджет как люьят рассказывать, а тратится на сверхпремии госменеджменту, им на бронированные автомобили, на их комфорт и отдых, на откаты как например с рекламы на тв, на убытки по непоставленным, но оплаченным товарам, и вот только «объедки» то что не смогли растратить идет как прибыль госпредприятия в бюджет.
а населению страны такое надо? может пора референдумы проводить по глобальным вопросам? в том числе относительно установления предельного размера долга страны