В гостях у «Мінфіну» Василь Матій — фінансист, партнер iPlan.ua, співзасновник бізнес-спільноти BOARD та лектор KSE. В цьому відео обговоримо: які інструменти інвестування принесли найвищий дохід в 2020 році. На чому інвестори заробили, на чому втратили, а також обговоримо особливості інвестування на 2021 року.
Хто найбільше заробив у минулому році і куди інвестувати в 2021 році (відео)
Головні питання
-
Чи були в цей час ефективні способи інвестувати. Які з них принесли найбільші доходи.
-
Які з найпопулярніших інвестицій не виправдали себе у минулому році і не принесли очікувані прибутки або взагалі призвели до збитків.
-
Очікується, що в цьому році зростатимуть і світова, і українська економіка. Такі умови роблять перспективнішими якісь напрями для інвестицій.
-
Якщо говорити про конкретні інвестиції, то зараз значну увагу привертає біткоїн, який цього року вже побив свій історичний рекорд. В чому причина зростання його вартості. Чи рекомендували б ви інвестувати у нього та іншу криптовалюту.
-
Минулого року високу дохідність продемонструвало золото. Зараз його ціна дещо знизилась, але чи залишаються перспективи відновлення росту. Які фактори на це впливатимуть
-
Незважаючи на падіння світової економіки закордонні фондові ринки минулого року показали значний ріст і деякі ключові індекси навіть побили історичні рекорди. Що буде з фондовим ринком цього року
-
Переважна більшість українців зберігають свої заощадження саме в доларах. Чи виникає зараз загроза для їхніх заощаджень
-
Багато українців не готові вкладати кошти в ризиковані і складні активи, як криптовалюта, фондовий ринок тощо. Які більш прості інструменти ви порадите таким інвесторам і як вони можуть диверсифікувати свої заощадження.
Дивіться «Мінфін» на youtube, залишайте свої коментарі та пишіть, про що вам буде цікаво почути в наступних відео
Коментарі - 10
Ступінь вашого багатства в розвиненому світі (і навіть вже в країнах, що розвиваються та в Україні зокрема) визначається не кількістю доларів, які лежать у вашому сейфі чи зашиті пачками в матрац, а в сумах, які вказані у вашій декларації або іншому документі, що підтверджує ваш дохід.
— Почитайте декларації чиновників…
ото ж