Пенсійний фонд України в січні 2021 року недоотримав 2,1 млрд гривень надходжень від Єдиного соціального внеску. Про це повідомляє пресслужба відомства.
Пенсійний фонд відзвітував про невиконання плану по ЄСВ: недостача 2 мільярди
Плани по надходженню
План по надходженню коштів від ЄСВ в січні становив 22 млрд гривень. Фактично ПФУ отримав 19,9 млрд гривень.
Додатково 13,8 млрд грн Фонд отримає з державного бюджету.
Читайте також: Дефіцит Пенсійного фонду перевищив 18 мільярдів
У січні 2021 року власні доходи Пенсійного фонду, спрямовані на фінансування пенсійних програм, склали 21,5 млрд гривень, Ще 12,3 млрд гривень — кошти, отримані з держбюджету.
Читайте також: Пенсійний фонд недоотримає близько 17,7 мільярда надходжень від ОСВ
Що очікувати далі
Дефіцит бюджету Пенсійного фонду покривається за рахунок коштів держбюджету. ПФУ отримує позики від Держказначейства і має заборгованість перед єдиним казначейським рахунком.
У вересні на засіданні комітету Верховної Ради з питань соціальної політики представники Держказначейства вже попереджали про можливе виникнення проблем зі своєчасною виплатою пенсій.
Нагадаємо
- Прем'єр-міністр Денис Шмигаль на початку жовтня визнав, що у зв'язку з демографічними тенденціями та старінням нації Україна може зіткнутися з ситуацією, коли через 15 років держава не зможе платити пенсії.
- У вересні стало відомо, що у 2021 року пенсії в Україні підвищуватимуть в п'ять етапів.
- Також у вересні Кабмін ухвалив постанову, що передбачає введення з 1 липня 2021 року доплат до пенсії (по 400 грн на місяць) для осіб у віці від 75 до 80 років.
- Загальна кількість зайнятого населення в Україні станом на кінець першого півріччя 2020 року дорівнювала 15,4 млн осіб, а кількість пенсіонерів у країні — 11,2 млн осіб.
Коментарі - 11
— Как живёшь, Петрович?
— По системе 3D!
— Это как?
— Донашиваю, доедаю, доживаю…
Но я отвлекся от темы. Я один из тех кто приложил руку к этой недостаче в 2 миллиарда. Вас интересует стыдно ли мне? Я отвечу. Я нисколько об этом ни жалею.
От политики полностью нельзя быть независимым. Поэтому я возможно здесь и рассказываю, что есть и другие идеи. Не обязательно дружными шагами народных масс идти в ЕС или в таежный союз. Я считаю, надо на всех штатных и внештатных политиков и т. д. класть большую гайку. Всем. Тогда они уедут в другую страну и там конечно кому не поздоровится. Но это будут уже проблемы той другой страны. Всех не спасешь.
Сама проблема налогов решаема. Я про индивидуальные решения. Страна понятно не может найти решение. Но сейчас это тема утонула в новой неожиданной проблеме. Я про «вирус» и всякие паспорта о том, что его предъявитель не опасен. Я считаю, что началась новая эра. Пенсионеры будут есть «химию», глотать искусственную еду. На это денег хватит. Но жизни нормальной ни у кого не будет. Все будут сидеть под подпиской о невыезде и радоваться, что страна независима от всяких не правильных стран в которых тоже люди сидят под домашним арестом.
Единственное чего я не понимаю, это почему житель Киева радуется что он независим. житель Москвы радуется, что он живет в самой лучшей стране, житель Вашингтона радуется что его страна образец демократии, а по факту они все трое просто обманутые заключенные потому что не могут без намордника купить, не могут полететь отдыхать там где им раньше отдыхалось, не могут заниматься любимыми привычными делами.
С мин. з/п человек условно говоря 35 лет платит в ПФ ЕСВ эквивалентный размеру мин.пенсии. Даже если не брать во внимание положенный % за пользование этими деньгами, госсударство 35 лет потом должно возвращать человеку эти деньги в виде пенсии.
НО: даже до 65 далеко не все доживают, а вот до 65+35 вообще единицы, и при этом говорят о постоянном дефиците…