Обсяг приватних грошових переказів в Україну з-за кордону у 2020 році становив $12,121 млрд. Це на 1,7% більше, ніж у 2019 році. Такі дані наводить НБУ.
Обсяг приватних грошових переказів в Україну за рік став рекордним — $12,121 мільярда
Динаміка протягом року
У грудні 2020 року обсяг грошових переказів склав $1,129 млрд. Це на $38 млн більше, ніж в аналогічному періоді 2019 року.
При цьому за підсумками 10 місяців 2020 року обсяг грошових переказів в Україну впав у річному вимірі на 2,3% - до $9,555 млрд.
Як зауважує НБУ, у статистиці регулятора враховано як офіційні (через банки, міжнародні платіжні системи, поштові відділення), так і неофіційні канали (шляхом передачі наявних грошей та інших матеріальних цінностей від одного домогосподарства до іншого) надходження грошей.
У січні-грудні за неофіційними каналами було переведено $4,714 млрд, що на $1,167 млрд менше в річному вимірі.
Раніше
У 2019 році обсяг переказів в Україну склав $12 млрд, що на 8,2% більше, ніж в 2018-ом ($11,11 млрд).
Читайте також: Які податки заробітчани зобов'язані платити в Україні. Роз'яснення податкової
Коментарі - 16
Сотрудники НБУ научились шарить по карманам граждан, возвращающихся в страну…
И фиксировать кадый евроцент, так или иначе попавший в Украину…
Когда новый рекорд лишь на 1,7 больше предыдущего рекорда — как по мне не уместно. Мы ж не о спортивных достижениях говорим где Бубка прыгнул в высоту выше на 1 см, а просто о сумму денег поступивших из-за границы.
В спорті покращення минулого максимального досягнення називають новим рекордом, навіть якщо перевага мізерна. Як у випадку з побитим недавно рекордом Бубки, було 6.14, зараз 6.15 — різниця 0.16%.
В фінансах теж є аналогічні приклади. Наприклад касові збори фільму «Аватар» недавно були побиті «Месниками» з різницею 0.25%. В новинах про цю подію розповіли як про новий рекорд.
В цій новині про грошові перекази минулий рекорд покращено на 1.7%. Чому по вашому це не можна назвати «новим рекордом»?
В финансах нет соревновательности, потому увеличение чего-либо это не рекорд, а изменение величины. Рекордом изменение занывается только когда изменение огромное или очень скоротечное.
Иначе у нас бы чуть ли не каждый день курс гривны ставил рекорд на межбанке.
По количеству убывающего населения можно предположить, что эксперименты не удаются, но для большой науки даже неудачный опыт это польза.
Полное интервью посла: https://focus.ua/politics/466779-eks-posol-kanady-v-ukraine-nazval-10-provalov-mezhdunarodnoy-podderzhki-ukrainy
— і як приклад, привів систему електронних декларацій.
Незрозуміло, чому ця модель названа «забороненою на заході». В деяких західних країнах електронне декларування більш жорстке ніж у нас і обов'язкове для всіх жителів.
Тут повне інтерв'ю цього дідуся.