Стратеги швейцарського банку UBS попередили інвесторів про ризики знецінення криптовалюти. Про це пише Bloomberg з посиланням на повідомлення, яке співробітники підрозділу UBS Global Wealth Management, що займається управлінням приватним капіталом, відправили клієнтам у відповідь на запити про доцільність покупки біткоїна.
Стратеги UBS попередили криптоінвесторів про ризик втрати усіх коштів
Що кажуть експерти
Експерти банку відзначили, що в довгостроковій перспективі цифрові активи можуть легко втратити всю свою цінність через конкуренцію або державне регулювання.
«На наш погляд, мало що може перешкодити вартості криптовалюти впасти до нуля, коли з'явиться якась поліпшена версія, або якщо зміни в законодавстві позначаться на настроях ринку», — заявили автори записки.
Як приклади вони привели браузер Netscape і соціальну мережу Myspace, які, за їхніми словами, «користувалися широкою популярністю, але з часом зникли».
Читайте також: Чого очікувати від індустрії криптовалюти в 2021 році
Експерти визнали, що в короткостроковій перспективі ціни на криптовалюту можуть рости за рахунок динаміки ринку, інституційних інвесторів і обмеженої пропозиції.
Однак в майбутньому цей ринок неминуче чекає втручання з боку регулюючих органів, відзначили вони, нагадавши про те, що у Великобританії вже заборонили покупку криптовалютних деривативів роздрібними інвесторами.
«Інвесторам в криптовалюту варто обмежити розмір своїх вкладень сумою, яку вони готові втратити», — уклали аналітики UBS Wealth.
Читайте також: Біткоїну спрогнозували зростання до $ 400 тис.
Ринок криптовалют
Останні кілька місяців світовий ринок криптовалюти регулярно бив власні рекорди по капіталізації. З початку січня 2020 року до 11 січня 2021-го найпопулярніша в світі криптовалюта, біткоїн, подорожчала на 400%, захоплюючи за собою і інші цифрові валюти. Однак вже 11 січня на крипторинку відбулася корекція: вартість біткоїна впала на 22%, його основного конкурента Ethereum — на 25%.
Читайте також: Час криптоврожаю: що таке «дохідне фермерство» і як на цьому заробити
Коментарі - 19
В краткосрочной — да, все идёт к нормальному такому откату, который любители будет смаковать, как «конец пирамиды» (очередной:), а крупные фин. учреждения, использовать для ещё большего накопления.
В долгосрочной же — те, кому интересно, всё понимают и видят возможности.
А «преград» всегда можно выдумать сколько угодно, в любой момент времени.
Практика показывает, что большинство людей, обладая низким уровнем терпимости к риску, всё же хотят высоких показателей доходности, оттого и эти все вскукареки про «пузыри» и «пирамиды», без особых разбирательств в системе кредитно-денежных отношений. Такие потом как раз и заходят, в самый последний момент, не выдержав от жадности, на хаях, а потом получают всё то, о чём кукарекали, только лично для себя уже :)
Ты с этим аккуратнее, а то ещё сон потеряешь:)
Если пьяный и счастливый — значит успел купить биткоин…
Если трезвый и грустный — значит завтра с утра в офис, рассказывать ребятам почему биткоин это пирамида всё рухнет обман поздно падает крах пирамида, а потом в туалете тихо плакать…:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))).
Слово «валюта» — не более, чем условная привязка, чтобы вася хоть что-то понимал, о чём это вообще (о деньгах ии денежных отношениях). Чем «обеспечена», где «обязательна» к приёму — это уже всё сами разбирайтесь, в Гугле, надеюсь, не забанили.
А вторая функция правильна, правда остальные не перечислены
«Ми бачимо, що біткойн і криптовалюта в 2020 році зросли в 4 рази. У листопаді-грудні біткойн був 10 800 доларів, а зараз він майже 41 тис. дол. Це говорить про те, що попит на цю валюту зростає. З іншого боку, ми бачимо, чому він зростає: перше — політична невпевненість, яка була в Сполучених Штатах Америки, і друге — пандемія.
На цьому тлі зростання біткойна буде тривати якийсь час. Але потім, ми сподіваємося, пандемія піде на спад, політична складова в США в січні буде вирішена. Я думаю, пригальмує (курс біткойна. — Ред.) на 45−50 тисячах доларів, і буде плавне зростання», — сказав він.
Також Львов розповів, чи будуть традиційні валюти і золото зростати в ціні в році, що наступив, на тлі криптовалют.
«Звичайно, це питання ставилося ще п’ять років тому, і на нього відповіли. Якщо брати зростання валют в 2020 році, то найбільше зросло золото — воно зросло в ціні майже на 80%. Тобто, якщо ми вклали б гроші і купили золота на 100 доларів 1 січня 2020 року, то 1 січня 2021 року ми б отримали вже 180 доларів. Далі йде євро, потім гривня, і потім — долар.
1. Наркотики
2. Секс. послуги
3. Оборона, війна, озброєння
4. Енергоносії
5. Контрафакт
6. Спорт
7. Азартні ігри
8. Банківські операції
9. Алкоголь, сигарети
10. Порнографія
11. Фарма
12. Сфера розваг
13. Рабство
Ще релігія в десятці, але її формально до бізнесу не завжди можна однозначно віднести.
Я зробив висновок, що найвигідніше, може бути неприйнятним в довгій перспективі або і взагалі для конкретної людини. Причина — пов’язані ризики. Непрогнозованість, переслідування законом, осуд суспільства чи Божа кара, usw.
А у бітка є якісь з таких ризиків? Чи він просто найвигідніший без побочки?
Бизнесмен беседовал со многими финансистами, которые готовы вложиться в цифровые активы, и практически все они настроены исключительно на BTC. Ни один из них не спрашивал у Гутманна о какой-либо другой криптовалюте.
Гендиректор NYDIG отметил: Из последних бесед, которые я вел с инвесторами, стремящимися выделить, скажем, более $ 50 млн, 100% таких бесед были о биткоине и 0% о других криптовалютах.
Из-за экономической неопределенности все больше инвесторов предпочитают вкладываться в криптовалюту, справедливая полагая, что это самая надежная форма хранения капитала на данный момент, приводит слова Гутманна портал The Block.
Аналогичную точку зрения ранее высказывал генеральный директор Pantera Capital Дэн Морхед. Он также заявлял о рекордно высоком интересе институционалов к биткоину. Еще он прогнозировал, что к августу этого года BTC достигнет $ 115 000.
А список норм, как раз почти всё, что по-настоящему привлекает людей, и что вынуждено тусоваться в тени и идти мимо кассы, полностью под контролем организованной преступности, в силу межличностных комплексов мирового сообщества и популярности левых идей в постмодернистском сообществе.