22 грудня 2020, 13:44 Читать на русском

Понад 190 позичальників Аркади бажають реструктуризувати борг за іпотечним кредитом

Уже понад 190 позичальників банку Аркада висловили бажання скористатися програмою реструктуризації заборгованості за іпотечними кредитами фізичних осіб, запровадженою Фондом гарантування вкладів фізичних осіб. Про це повідомляє пресслужба Фонду.

Понад 190 позичальників Аркади забажали реструктуризувати борг за іпотечним кредитом
Фото: mind.ua

Суть програми

Ця програма дозволяє позичальникам, які мають кредит, забезпечений іпотекою – будинком, квартирою чи іншою нерухомістю – виконати свої зобов’язання перед банком на умовах більш вигідних, ніж ті, що передбачені його кредитним договором. Скориставшись нею, боржник має можливість значно знизити фінансове навантаження та зберегти свою позитивну кредитну історію.

Фонд запрошує й інших сумлінних позичальників банку, які мають іпотечний кредит і дбають про свою репутацію, взяти участь у програмі реструктуризації та використати надані нею можливості. Адже це суттєво полегшить боржнику виконання взятих на себе зобов’язань.

Читайте також: Вкладникам банку Аркада уже виплатили 170 мільйонів

Більше про переваги та умови програми реструктуризації можна дізнатися на сайті Фонду в розділі «Позичальникам».

Нагадаємо

Скористатися умовами реструктуризації можуть усі фізичні особи – позичальники банків, які ліквідуються Фондом, в тому числі клієнти банку Аркада, які мають заборгованість за кредитними договорами, забезпеченими іпотекою.

Читайте також: Об'єкти «Аркади» можуть добудувати. Stolitsa Group заявила про наміри

Позичальники банку можуть дізнатись про стан кредитної заборгованості, можливість та умови реструктуризації у відділенні банку, що розташоване за адресою: вул. Ольгинська, 3, м. Київ.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися