З виданих за тиждень кредитів на суму 820 млн грн 72% складають кредити рефінансування попередньо виданих кредитів, пише пресслужба Міністерства фінансів.
«Доступні кредити»: 72% виданих кредитів спрямовано на перекредитування
Скільки видано за тиждень
За останній тиждень уповноважені банки видали 322 кредити загальною сумою 820 млн грн. Структура портфеля виданих кредитів така:
- 72% (592 млн грн) від загальної суми укладених угод складають угоди з рефінансування попередньо виданих кредитів;
- 15% (120 млн грн) – це видані уповноваженими банками інвестиційні кредити;
- 13% (108 млн грн) становлять позики на поповнення обігових коштів.
Скільки видано з початку програми
Від моменту старту програми «Доступні кредити 5-7-9%» уповноважені банки видали 4127 позик загальною сумою 9,883 млрд грн. З цих коштів спрямовано:
- 7,76 млрд грн – на рефінансування попередньо отриманих позик;
- 1,608 млрд грн – на капітальні інвестиції;
- 515 млн грн – на поповнення обігових коштів.
Оформити онлайн-кредит
Умови кредитування
У межах програми «Доступні кредити 5-7-9%» українські підприємці можуть отримати кредит на створення і розвиток бізнесу терміном до 5 років без обмеження суми, але за умови, що річна виручка не перевищує 100 млн грн (по групі пов'язаних осіб).
Держава компенсує підприємцю частину відсотків по кредиту. Ставки становлять від 5% до 9% річних залежно від кількості створених робочих місць, з можливістю щоквартального зниження процентної ставки.
Читайте також: Рада підтримала портфельні гарантії по кредитах для бізнесу
У квітні Кабмін розширив державну програму «Доступні кредити 5-7-9%» на бізнес з річним доходом в 100 млн грн, тоді як раніше відповідна сума обмежувалася 50 млн грн.
Де можна отримати
Позику в межах програми можна отримати у:
- державних — Ощадбанку, Укргазбанку, ПриватБанку, Укрексімбанку;
- комерційних — банку Львів, ПУМБ, банку Альянс, Кредобанку, банку Восток, Райффайзен Банк Аваль, ТАСкомбанку, Альфа-Банку, банку Глобус, Мегабанку, Полікомбанку, банку Креді Агріколь, КредитВест Банку, Агропросперіс Банку та ОТП Банку.
Коментарі - 3