27 вересня 2020, 19:00 Читать на русском

Christie’s запропонує на аукціоні портрет найпопулярнішої криптовалюти

Аукціонний дім Christie’s запропонує на продаж фрагмент масштабної колекції Portrait of a Mind, пише спеціалізований портал Cointelegraph.

Аукціонний дім Christie’s запропонує на продаж фрагмент масштабної колекції Portrait of a Mind, пише спеціалізований портал Cointelegraph.
Фото: pixabay.com

Що являє собою лот

Колекція об’єднує 40 картин у формі дисків, кожна з яких містить вихідний код біткоіна — всього понад 12 млн цифр.

Роботу презентує проєкт Robert Alice лондонського художника Бенджаміна Джентілле. На створення 50-метрового арт-об’єкта він витратив три роки. Своє творіння автор називає «портретом Сатоши Накамото».

Кожна картина містить рівно 322 048 цифр: код біткоіна та координати географічного місця. Локації виділені золотом і мають особливе значення для історії першої криптовалюти.

Читайте також: Чому біткоїн став популярнішим у 2020 році

Як продаватиметься

У Нью-Йорку з молотка піде один фрагмент — Block 21 (24,9472° N, 118,5979° E). До нього прив’язаний невзаємозамінний токен (NFT) на блокчейні Ethereum для підтвердження автентичності роботи.

Художник розраховує виручити від $12 тис. до $18 тис.

Хто купує

Особливість роботи не тільки в її масштабності. За задумом, кожна картина повинна потрапити до окремого покупця, щоб у колекціонерів не було повного коду.

Першими власниками картин з колекції Portrait of a Mind стали CEO Binance Чанпен Чжао і голова Bloq Меттью Росзак.

Читайте також: Трейдер Уолл-стріт: «Біткоін — це фінансова піраміда»

Коментарі - 2

+
0
bonv
bonv
27 вересня 2020, 19:01
#
Цікаво. Потім ціна суттєво виросте. Особливо коли хтось захоче зібрати всі картини.
+
0
Eduard12
Eduard12
28 вересня 2020, 21:45
#
Ищете самый удобный обменный сервис электронных денег? Тогда это здесь — BestChange.ru. Ресурс предлагает актуальные и наиболее выгодные курсы обмена валют для фрилансеров и веб-мастеров — для всех, кто ценит свой труд, свои деньги, и не хочет ими рисковать.
Система мониторинга BestChange.ru каждые 5-8 секунд выводит в топ лучшие варианты по 20-ти популярным валютным парам на проверенных, надежных и безопасных обменниках сети. Для транзакции вы можете выбрать и использовать любой из представленных ресурсов, а при желании зарегистрироваться в прибыльной партнерке. Здесь не только можно хорошо менять, но и попутно зарабатывать.
Присоединяйтесь по ссылке — https://www.bestchange.ru/
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама