Ціна на золото в четвер вранці опускається на 1%, коментарі Федеральної резервної системи (ФРС) США з протоколу липневої зустрічі про плани щодо заходів підтримки економіки продовжують стримувати вартість металу. Про це свідчать дані торгів.
Ціна на золото продовжує знижуватися після виходу протоколу ФРС США
Торги на біржі
Станом на 8.43 ціна грудневого ф'ючерсу на золото на нью-йоркській біржі Comex зменшувалася на 1,12%, або на $ 22 — до $ 1948,3 за тройську унцію, в середу вартість золота знизилася на 2%.
Вересневий ф'ючерс на срібло дешевшав на 1,19% — до 27,015 долара за унцію.
Протокол ФРС
У середу ввечері був опублікований протокол зустрічі Федрезерву, яка відбулася в кінці липня. Регулятор знову обговорив свою прихильність до застосування всього спектру інструментів для підтримки розвитку економіки країни, при цьому деякі учасники засідання допустили необхідність прийняття додаткових заходів підтримки, щоб повернути інфляцію до цільових 2%.
Читайте також: Коли ціни на золото перестануть рости
В результаті курс долара після публікації документа став зміцнюватися, в середу індекс долара виріс на 0,8%. Більш сильний долар робить золото дорожче для інвесторів, які володіють іншою валютою. Індекс долара продовжує зростання і в четвер вранці.
«Очікування того, що Федрезерв зробить щось додатково, став каталізатором для продажу (золота) на даному етапі», — зазначає засновник Circle Squared Alternative Investments Джеффрі Сіка, якого цитує агентство Рейтер.
Кому цікаво золото в Україні
Для більшої частини українців інвестиції в золото поки залишаються мало виправдано. Найбільш негативну роль тут відіграють низька ліквідність ринку, значна різниця між ціною покупки і продажу банками і відсутність гарантій на депозити в золоті з боку Фонду гарантування вкладів.
У цих умовах найбільшу вигоду від часткової диверсифікації в золото можуть отримати лише власники великих інвестпортфелів вартістю від декількох мільйонів.
Коментарі - 31
Розкажіть, як надійно і без гемору зайти в віртуальний біток і вийти в реальний фіат, втративши менше 4% на транзакціях?
«порозмовляйте»
— bonv, Мінфін — це публічний майданчик, а не Ваша приватна територія.
Якщо не маєте що мені відповісти, то просто проходьте далі, не затримуйтесь.
Може хто інший відповість в публічній площині, якщо «криптоексперт-практик» не в змозі.
А ось Ви йдіть далі, раз по питанню не можете нічого сказати.
Я залишаюсь в цій гілці, бо тут озвучене моє питання і маю намір його обговорювати при нагоді.
А ось навіщо Ви тут затримуєтесь, якщо не маєте наміру обговорювати?
Чекай на собі подібного теоретика-скептика який в крипті повний профан.
Або вилазьте з танка для тематичного обговорення комісій бітка, або їдьте в своєму танку далі. Мовчки. Якщо не хочете, щоб я Вам відповідав тут, то не відповідайте мені — це ж має бути простим для розуміння.
— це ж Вам потрібно, не мені. Тому самі думайте як забезпечити цю свою потребу.
Дієвий рецепт шукайте в попередньому моєму коменті, якщо власним розумом тяжко догнати.
«старайтесь обходити мене стороною»
— повторюсь, Мінфін — це публічний майданчик, а не Ваша приватна територія.
Якщо Ви наважуєтесь залишати численний послід в публічному просторі, то майте мужність зіткнутись і витримати альтернативні думки.
Якщо ж не хочете зі мною взагалі перетинатись, то найкращий вихід для Вас — це обмежити свою присутність власним блогом.
Почніть з пошуку відповіді на питання — навіщо Ви мені відповідаєте якщо не хочете зі мною спілкуватись?
Це публічний форум. В першому своєму коментарі я реагую на тематичний контент, а не на особистість. Перечитайте його уважніше, там про Вас мови нема. І далі почитайте, хто перший перейшов на обговорення особистості.
€10000 з легкістю довірите?
Я мав на увазі справжній криптогаманець під власним контролем.
«Биткоин немного напоминает золото. Золото имеет определенную стоимость, потому что мы ценим его как украшение, но в биткоине этого нет. Тем не менее, он имеет ценность, потому что другие считают его ценным», ― сказал Раджан в интервью.
— «учение Маркса всесильно, потому что оно верно» (с): ) ) ) )
Точно! Бітки — це добре замаскована класична піраміда в основі якої віра хом'ячків.
Чим вища віра хом'ячків, тим вища ціна купівлі/продажу. І навпаки.