Управління фінансового контролю США дозволило комерційним банкам відкривати рахунки користувачам для зберігання криптовалютних активів. Про це йдеться в повідомленні регулятора.
Фінмоніторинг США дозволив банкам приймати криптовалюту без обмежень
«Банки можуть продовжувати задовольняти потреби своїх клієнтів щодо захисту найцінніших активів, які сьогодні для десятків мільйонів американців містять в собі криптовалюту», — повідомляє регулятор.
Кого стосується рішення
Рішення стосується національних банків і федеральних асоціацій заощаджень усіх розмірів та узгоджується з низкою штатів, які вже уповноважили державні банки або трастові компанії виконувати аналогічні функції.
Читайте також: Американський бізнесмен прогнозує «смерть долара». У що інвестує
Управління визнало особливу важливість цифрових активів і повноваження банків щодо забезпечення зберігання таких активів з 1998 року.
Фінмоніторинг США також визнає, що в міру все більшого проникнення цифрових технологій у фінансову сферу банкам й іншим фінустановам необхідно використовувати нові способи задоволення потреб клієнтів.
Читайте також: Майнери скоротили відтік біткоїна до 10-річного мінімуму. Із чим це пов'язано
«Таким чином банки збережуть свою функцію фінансового посередництва, яку вони історично відігравали у наданні платіжних, кредитних і депозитних послуг», — наголошується у повідомленні Управління фінансового контролю США.
Читайте також: Прибутковість 149-214%: п'ять найбільш прибуткових криптовалют 2020 року
Коментарі - 17
у меня есть кошелек и на нем - 50 «сталинкоинов».
я, американец :) , потащусь в свой банк и буду просить их тоже звести кошелек в «сталинкоинах» , потом переведу их со своего кошелька на банковский и буду радоватся что «уж теперь-то они в безопасности» .
как-то немного бредово это все выглядит.
На рахунок переводу - це частина з узаконення та можливості легкого та контрольованого доступу довірених осіб, чи спадкоємців після смерті і т.д
если мы о биткоине - то мне помнится что всегда называлось 2 его достоинства (и подразумевалось третье)
1 - кошельки анонимны . о трансакциях никто не узнает
2 - в трансакциях нет посредников вроде банка , которые отслеживают их и берут свои комиссии
3 - не платятся налоги.
Что остается от этих преимуществ ? ничего.
Чем в таком разе эта возня лучше старого-доброго бакса ?
1. Анонімний гаманець та трансакції - не всі знають що таке кібербезпека, де правильно все зберігати. Є люди котрі просто хочуть купити бітки на Х тисяч уе, і продати через У років, чи залишити дітям в спадок
2. До трансакцій банк ніякого відношення не матиме, це місце де безпечно зберегти гаманець. Якщо онлайн гаманець хтось хакне - то ніяких грошей не повернуть, а з банком так легко кинути не вийде
3. Налоги з чого платити? поставив 100 бітків, забрав 100 бітків
Краще від звичайного бакса тим що є шанс що біток стане коштувати 10-100 тис чи вже хто скільки собі ввжаєа за потрібне, а 1 бакс коштує 1 бакс, і це не змінюється
«До трансакцій банк ніякого відношення не матиме, це місце де безпечно зберегти гаманець. Якщо онлайн гаманець хтось хакне - то ніяких грошей не повернуть, а з банком так легко кинути не вийде»
- я читаю в статье - «открывать счета пользователям для хранения криптовалютных активов.».
вы продадите - и у вас появится.
«На рахунок переводу — це частина з узаконення та можливості легкого та контрольованого доступу довірених осіб, чи спадкоємців після смерті і т.д»
які нафіг платіжки, подумайте про довготермінові інвестиції і великі суми грошей. Чувак котрий заробив багато грошей і вирішив купити для прикладу 5000 бітків, бо це зараз тренд — де їх має тримати? він не ІТшник, на біржі залишити? и тримати на флешці в сейфі, а як флешка загнеться чи вкрадуть? а спадок як поділити між спадкоємцями з тої флешки чи біржі?
Анонімно купити можна тільки на чорному ринку, якщо купити на біржі — то вже не анонімно гроші туди заводяться
Для этого мы создали новый сервис «Minfin for Developers», провайдер данных о курсах валют через API интерфейс.
Мы создали простые API, которые стабильно отдают самый актуальный курс валют.
Подробнее здесь:
https://minfin.com.ua/developers/api/?utm_source=article&utm_medium=message1&utm_campaign=developers
Minfin for Developers — всегда актуальный и надежный источник курсов валют.
Ваш курс постоянно отстает от межбанка.
Видимо, чтоб у граждан было поменьше дурных идей, вроде насти деньги в банк)
В США доходы от крипты налогооблагаются.
Так что идея вполне понятна — засветите в банке свою крипту сейчас,
а налоги заплатите потом…