«Мінфін» запускає новий сервіс для розробників – Minfin for Developers.
Minfin for Developers – це розширений сервіс з API курсів валют. Він надає банківські дані, які оновлюються в режимі реального часу, використовуючи п'ять джерел: курси валют від НБУ, котирування міжбанку, а також курси банків, обмінників і платіжних систем Visa та Mastercard.
API, або програмний інтерфейс додатку – це складова сервера, яка отримує запити та відправляє відповіді. З його допомогою можна зібрати різні дані: наприклад, для прогнозу погоди. «Мінфін», як фінансовий портал, збирає для наших користувачів дані щодо курсів валют. API курсів валют від Minfin.com.ua доступний вже понад сім років.
За цей час кількість користувачів зросла, а вимоги до гарної якості обслуговування стали жорсткішими.
Щоб обслуговувати всіх клієнтів на належному рівні, ми вирішили вдосконалити наш API курсів валют. Тепер отримати актуальні банківські курси ви можете у новому SaaS-сервісі Minfin for Developers.
14 липня 2020, 14:18
«Мінфін» запустив новий сервіс для API курсів валют — Minfin for Developers
Кому буде корисний Minfin for Developers
Сервіс буде корисний всім, хто шукає актуальні і перевірені банківські дані, що швидко оновлюються. Найчастіше нашими користувачами є:
- інформаційні портали і розважальні сайти, тому що курс валют в Україні цікавить всіх;
- інтернет-магазини. Якщо магазин закуповує товар в іноземній валюті, а на сайт потрібно виводити ціну в гривні, API курсів валют буде корисним. Також API від «Мінфіну» відмінно підходить для інтеграції з CRM-системами;
- персональні та комерційні проекти. За допомогою API часто створюють інтерактивні звіти, адже він дозволяє не витрачати час на збір даних власноруч.
Які можливості надає сервіс Minfin for Developers
- Uptime 99,99%. Наші сервера звикли до високих навантажень, що допомогло створити API з високою працездатністю;
- Зараз користувачі обмежені одним запитом раз на 5 хвилин, але нова версія дозволяє оновлювати дані 24/7;
- Сервіс легко інтегрується у ERP/1C/CRM-системи, реалізований за стандартами REST API;
- Зрозуміла, навіть при швидкому ознайомленні, документація.
Також новий сервіс буде містити платні функції
Ми створили декілька тарифних планів для сервісу – платних і безкоштовних. Таким чином ми зможемо задовольнити всі потреби наших користувачів, не втрачаючи при цьому якість обслуговування.
Терміни запуску і відключення старої версії API курсів валют
Деактивація старих ключів API курсів валют відбудеться 24.07.2020. Щоб отримати доступ до нової версії API, зареєструйтеся на Minfin for Developers.
Джерело:
Мінфін
Коментарі - 20
Зі мною можна зв'язатися через пошту: v.kudrich@minfin.com.ua. Або через особисті повідомлення.
https://minfin.com.ua/ua/currency/auction/archive/usd/kiev/
2. Восстанавливаю свой пароль для этого е-мейла, пытаюсь зайти с ним — сразу перекидывает на форму регистрации для получения API ключа где повторяется история из пукта 1.
3. Код Украины 380, а не 38 https://pasteboard.co/JhEmPXf.png И раз уж вы используете номер в международном формате то скобочки лишние.
за что вы хотите получать деньги по подписке ? за курсы валют, которые можно получать бесплатно, тоисть даром, используя API НБУ?
При всех минусах реализации Минфина — НБУ ему не конкурерт. К тому же вот захожу в наугад выбранный на https://bank.gov.ua/ua/open-data/api-dev ресурс «9. Процентні ставки депозитних корпорацій (крім Національного банку України) за новими кредитами та новими депозитами» раздел, вижу ссылку https://bank.gov.ua/NBUStatService/v1/statdirectory/mir?date=yyyymmdd, открываю её подменяя дату на понедельник https://bank.gov.ua/NBUStatService/v1/statdirectory/mir?date=20200714… и что вижу?
invalid date
но 9 до этого у вас сработали ))
там тоже живые программисты, запросто могли и накосячить ))
Спасибо.
консолидация таких данных в одном месте - однозначно имеет право быть!
признаю, я поспешил, т.к. у меня потребность в автоматизированном получении курсов только с НБУ и в этом разрезе и было странно видеть подписки. кому требуется пользоваться еще допданными - будут вашими клиентами.
удачи в развитии.
https://pasteboard.co/JhRWKda.png
Не то чтоб я прям без этого жить не мог, но всё же это лучше чем предыдущий вариант. Вот только как это будет работать на мобильной платформе?
Update:
А в режиме редактирования всё по старому.
https://pasteboard.co/JhRXukh.png
И ссылка как и ранее не распознается при первой публикации, опять надо жать кнопку «редактировать» и зачем сохранить чтобы «подсветить» ссылку.
bc1qxy2kgdygjrsqtzq2n0yrf2493p83kkfjhx0wlh