10 липня котирування еталонних марок нафти Brent і WTI знову знижуються, додавши до різких втрат на попередній сесії. Про це пише Reuters.
Ціни на нафту продовжують падіння
Причина зниження
Зниження відбувається через побоювання, що посилення карантинних заходів у США та інших країнах в результаті зростання захворюваності коронавірусом призведе до падіння попиту на паливо.
Нафта марки Brent на відкритті торгів знизилася на 25 центів, або на 0,6%, до $42,10 за барель після падіння більш ніж на 2% в четвер.
WTI подешевшала на 33 центи, або на 0,8%, до $39,29 за барель, втративши 3% на попередній сесії.
До 8:06 за Києвом Brent торгується по $41,88, WTI опустилася до $39,07.
Читайте також: Ціни на нафту падають
Експерти відзначають, що тижневе зниження Brent може досягти майже 2%, а WTI — на більш ніж 3%.
Незважаючи на очікування аналітиків, що економіка та попит на паливо відновляться після пандемії, рекордне щоденне збільшення числа заражених коронавірусом в США — найбільшому в світі споживачі нафти — викликає стурбованість з приводу темпів відновлення.
«Я не думаю, що нафтові трейдери будуть сьогодні намагатися зробити значні заявки на ринку, і припускаю, що ціни можуть продовжити падіння у вихідні», — сказав головний стратег AxiCorp з глобальних ринків Стівен Іннес.
Читайте також: МВФ оновив прогноз світових цін на нафту
У четвер в США зареєстровано рекордний добовий показник нових випадків COVID-19 — понад 60 500 хворих.
На котируваннях нафти позначаються також і великі запаси сировини, які накопичилися через падіння попиту на бензин, дизпаливо та інші види палива під час першого спалаху захворюваності.
Запаси сирої нафти в США минулого тижня зросли майже на 6 млн барелів після того, як аналітики прогнозували зниження трохи більше ніж на половину цього показника.
Читайте також: Що відбувається з цінами на нафту і як це позначиться на Україні
Стежте за цікавими та ексклюзивними матеріалами про вплив пандемії на економіку в телеграм-каналі «Економіка та коронавірус»
Коментарі - 7
а сегодня пишут об очередном удешевлении на 22 и 33 цента…
https://minfin.com.ua/blogs/bonv/116496/
Що ж робить Нафтогаз? За розпорядженням голодранців з Уряду зливає по максимуму наявну валюту, щоб врятувати цих голодранців від банкрутства? Так, у нас зараз достатні запаси газу. Але почнеться осінь, запаси почнуть танути, і ми знову купуватимемо газ по 200 доларів.
А шо дєлать, коли у бюджету залишилась лише одна дійна корова в особі Нафтогазу, і кілька дійних кіз в особі державних банків?
Нафтогаз — госкомпания и ей положено выполнять указания своего собственника в лице Кабмина.
Например, Витренко иногда высказывал своё несогласие с политикой Кабмина и президента за что собственно и был уволен по сокращению штата.
Так что у топ-менеджмента Нафтогаза только два варианта — либо выполнять указания либо быть уволенным.
Витренко обвиняет в своем увольнении Коболева, Шмыгаля и Зеленского
Голодранцев из Кабмина и Офиса Президента больше всего сейчас волнует рейтинг и осенняя избирательная компания в местные органы власти и самоуправления, чем перспективы прохождения зимнего отопительного сезона.
Ну ещё эти голодранцы постоянно ноют, что текущий курс доллара меньше ими же запланированного в бюджете и настойчиво медитируют на тему его роста и приближения к прогнозным показателям…
https://www.minprom.ua/digest/262543.html