38078536
Viktor Andriyenko
Зареєстрований:
11 жовтня 2019

Останній раз був на сайті:
27 жовтня 2020 о 20:43
Перегляд профілю:
Сьогодні: 4
Всього: 1122

Viktor Andriyenko

Блог
Коментарі
Валютний форум
Відгуки
Гаряча лінія
0
23 жовтня 2020, 13:47
# Пенсии не будет. Как готовиться к старости
В нашій реальності єдине вигідне капіталовкладення - в нерухомість на кладовищі :)
Як показує ситуація на окупованій частині Донбасу, вкладення в нерухомість під здачу теж не завжди на 100% надійний варіант. Хоча, погоджусь, це варіант найнадійніший.
0
21 жовтня 2020, 11:35
# Доллар по 28,36 и евро по 33,52 гривны: что происходило с валютой во вторник
Так у тому то й справа. Чого не зробиш заради рейтингів? Цілком імовірно, що ця команда, відчуваючи, що втрачають керування економікою і все летить в прірву, навмисне введуть черговий карантин (а то й НС), щоб показати: «то не ми завалили економіку, Ми - найвеличніший лідер сучасності. Але клятий вірус усе зіпсував...».
Значна частина населення все це з радістю проковтнуть: «...я сам обманываться рад».
+15
8 жовтня 2020, 11:28
# Валюта в среду: почему доллар снова теряет позиции
«А що потрібно зробити Регулятору, щоб курс далеко не заскочив? Правильно. Задушити його вниз, та відтягнути якомога довше неминуче.»

НЕ ПРАВИЛЬНО. Де логіка? Якщо рух курсу вгору зумовлений об'єктивними чинниками, тобто курс рівноваги вищий, то «задушити його вниз» - те саме, що зтиснути і без того зтиснуту пружину, це свідоме розгойдування маятника. У цьому випадку потім дуже важко буде зупинити рух курсу вгору, до положення рівноваги. І чим більше ви його «задушите», тим різкіше він вистрелить завтра. Це - закони природи. А Ви пропонуєте диктат політики над природою. Для цього нам тупо не вистачить бабла.
 Єдиний варіант безболісно стабілізувати ситуацію - намагатися повільно виводити курс в позицію рівноваги. А далі танцювати навколо цієї точки в залежності від ситуації.
Який курс рівноваги? Не знаю, НБУ і Мінфіну видніше. Думаю, 29, а то й вище.
+43
7 жовтня 2020, 20:14
# Валюта в среду: почему доллар снова теряет позиции
До виборів...
По 3-5 коп в день. Рахуйте.
0
2 жовтня 2020, 19:13
# Курс доллара вырос: что происходило с валютой сегодня
Так ось хто долари камазами возить! Нерезиденти...  А ми не вірили :)
+125
1 жовтня 2020, 21:55
# Доллар опять пошел в рост: что происходит на валютном рынке
«при каком курсе нерезы перестанут выходить из наших овгз, а даже заходить?»
Відповідь проста: коли Україна візьме курс на «подалі від влади зелених клоунів». Нерези масово пішли в наші ОВДП в другій половині 2019 — мали великі сподівання на нову зелену владу (з чого б це? очевидно, теж надивились серіалу про «слугу»). Року нерезам виявилось достатньо, щоб прийти до тями (чого не скажеш про значну частину із наших рідних 73%).
Тепер нерези не підуть в Україну, доки тут знову не зміниться влада. Готовий поставити на цей прогноз жменю монет номіналом 25 коп :)

p.s. Ви думаєте, нинішні проблеми нашої економіки, а з ними і довіра/недовіра нерезидентів, в невідповідному курсі? Це в 2019 курсом можна було щось там ще виправити. Сьогодні ніякий курс проблем не виправить — світла в кінці тонеля не видно. Чи Ви бачите?
+29
30 вересня 2020, 16:01
# Последний день сентября: чего ждать по курсу доллара и евро
Уже більше двох місяців ринок є абсолютно прогнозованим (що добре) і прогнози на кілька днів не мають особливого сенсу, що сталі, що «шарахання». Є чітке усвідомлення усіма сталого повільного тренду курсу долара вгору, і гравці ринку поводять себе досить адекватно і помірковано: нерези чітко усвідомлюють необхідність виходу з ОВДП у валюту, але роблять це акуратно, щоб не збурити ринок; Нафтогаз виходить в потрібні моменти, на піку попиту на валюту; усім цим «заправляє» поміркованість НБУ.
Коли останній раз міжбанк демонстрував більше +/- 10 коп за день? Зараз суттєві коливання можливі тільки по євро, і то це диктується зовнішніми факторами. Ця «стабільність» з дуже повільним ростом курсу  триватиме щонайменше до виборів, а може й «до упору» (до планових 29). Тож прогнозувати, куди «рвоне» наступного дня, сьогодні не цікаво - нікуди  не «рвоне». Будуть значні погашення ОВДП нерезам - вони не підуть зразу на міжбанк, тому що нерези самі чітко зацікавлені відкупитися «гладко», без загострень. А у випадку чого і Нафтогаз підсобить, і НБУ проконтролює.
+148
28 вересня 2020, 19:47
# НБУ и Укргазбанк: что сегодня происходило с валютой
Поставив плюс, оскільки в звітах «Мінфіну» ці «спекулянти» ріжуть слух. Хоча в «нормальному» розумінні (у західному, власне і в розумінні, в якому його вживають тут автори «Мінфіну») спекуляція - цілком нормальна фінансова діяльність (комерція, як Ви висловились), яка базується на очікуванні, що купивши щось зараз ви зможете заробити потім за рахунок ринкової зміни вартості. І, між іншим, це немала робота - аналіз ситуації і правильне передбачення руху цін.
В СРСР було абсолютно збочене розуміння спекуляції. З одного боку в совку, м'яко кажучи, комерційна діяльність поза державою не віталась взагалі, навіть розглядалась як кримінальна. А з іншого боку спекуляція в СРСР в її базовому розумінні в умовах відсутності ринку і ринкового ціноутворення втрачала свій сенс, оскільки неможливо було купити на свій страх і ризик сьогодні в розрахунку на подорожчання (ринкове) завтра. В СРСР це була не спекуляція, а справді кримінальні речі, які базувались на тотальному дефіциті і доступу «спекулянтів» до дефіцитного товару, який потім перепродавався дорожче тим, хто до цього товару доступу не мав.
0
28 вересня 2020, 16:17
# Аналитики рассказали, что ждет гривну в октябре
Якщо довго тримали і накопичували гривню для «скуповуватися валютою», то слід було  скупитися ще в середині серпня, по 27,3. Але якщо мова про те, чи притримувати нові надходження в гривні, чи зразу ж купувати валюту, то таки так, краще останнє. Принаймні Ви праві у тому, що суттєво вниз курс долара навряд чи піде. Можливі відкати з імовірними виходами Нафтогазу з продажем, але незначні відкати - НБУ відкуповуватиме весь локальний надлишок.
+61
21 вересня 2020, 23:20
# Возвращаемся в 2012 год: власть снова запускает печатный станок
І ще одне:
"Порошенко в своей жадности, лжи и двуличии ничем не отличается от Яныка.
ЮТ в 2014-ом об этом говорила, кстати.«  Якщо я правильно розумію, ЮТ - це саме той ідеал щедрості (»не жадности"), правдивості і щирості (не двулічія), який тільки можна знайти серед українських політиків? Це про пані Юлю?

Висловлюючись російською - улыбнуло.

p.s. Вибачте, про « рошенкоз головного мозга» я зрозумів. А як у Вашому словнику означується явище, коли еталоном економіста є Азаров, а еталоном чесного політика - ЮТ?
+117
21 вересня 2020, 22:59
# Возвращаемся в 2012 год: власть снова запускает печатный станок
Я достатньо написав у попередньому коментарі. Навряд чи є сенс в подальшому розписуванні плюсів/мінусів дезінтеграції країни для її економіки. Наведу лише аргумент з Вашого ж коментаря  (повторюю ще раз, може в цей раз вдасться пробити цю броню). Читаємо вище у Вас в тексті:

1) «Азаров прогнозировал не дефолт. А крутое пике экономики при резкой переориентации на ЕС. Что мы и наблюдаем»

2) «расскажите, что потеряла страна с уходом этих территорий, что повергло экономику в 2014-ом в крутое пике вниз?»

Тобто, за Вашою ж логікою «разворот» країни від одного партнера до іншого, причому більш багатого - це однозначно «крутое пике экономики»,  а дезінтеграція країни + війна - тут вже немає жодних підстав для піке.

Таке враження, що у Вас роздвоєння особистості - перша особистість пише першу частину коментаря, а друга - продовжує другу... Прямо як лист Дяді Фьодора батькам з мультфільма «Канікули в Простоквашино»

+227
21 вересня 2020, 20:19
# Возвращаемся в 2012 год: власть снова запускает печатный станок
Elena1997 Кілька зауважень (для любителів януковоща):
1) Коли Ви говорите про ВВП «при Яныке», то спочатку подивіться статистику. Яник пішов (його пішли) по суті з тим же ВВП, що був в рік його приходу. Той рівень ВВП був досягнутий ДО ЯНИКА, за частів зростання при Ющенкові. Все, чого досяг Ваш Яник - це порожня казна під кінець правління. Майдан тому й почався, що Яник настільки докерувався/прокрався, що вимушений був в останній момент «зістрибувати» з асоціації з ЄС заради 15 лярдів, обіцяних Росією (3 з яких відразу отримав), інакше Україна йшла до дефолту. Азіров це чітко озвучував.
2) Щодо дотаційних регіонів. Ви тут застосовуєте максимально примітивну логіку: відрізали дотаційний регіон - інші мають жити краще. Насправді ж відрив і руйнування навіть глибоко дотаційних регіонів завжди дуже негативно відображається на економіці країни, оскільки рвуться економічні зв'язки, виробничі цикли. Тим більше, якщо відрізається промисловий регіон, на який зав'язана більшість металургії і енергетики. Ви ж самі колись цитували Азірова, який обіцяв дефолт у випадку різкого руху в ЄС і розриву зв'язків з Росією. У випадку з Кримом і Донбасом розрив зв'язків для Вас уже не аргумент?
Крім того дуже дивно, що людина з Вашим досвідом тривалого перебування на даному фінансовому ресурсі настільки по дитячому не враховує фактор не просто відриву територій, а ВІЙНИ на економічній території держави.    
+45
25 серпня 2020, 16:52
# Карантин в Украине могут продлить до 1 ноября
Рік забули вказати
+233
20 серпня 2020, 18:28
# После взлета курс доллара неожиданно провалился: в чем «загадка» валютного рынка
Ви що таке пишете? У нас усі схеми і власні інтереси канули в Лету разом з баригою, кумами, кортежами і епохою зубожіння :)
+13
18 серпня 2020, 20:48
# Курс доллара и евро во вторник: хотели сюрпризов — получите
Motoruller Я Вам вже говорив, коли Ви «предупреждали» - зверніть увагу на євро. Ну подорожчав долар на 5 коп. Біда?

Сторінки: 123456