6 липня 2020, 16:16 Читать на русском

Українці купують вживані авто майже в 4 раза частіше, ніж нові

За 6 місяців 2020 року на українські номери перейшли 139,4 вживаних легкових автомобілів, у червні українці зареєстрували 29,200 вживаних легковиків. Про це повідомляє Укравтопром.

За 6 місяців 2020 року на українські номери перейшли 139,4 вживаних легкових автомобілів, у червні українці зареєстрували 29,200 вживаних легковиків.
Фото: autocentre.ua

«У порівнянні з попереднім роком червневі реєстрації старих легкових авто, завезених з-за кордону, зросли на 52%. Всього за шість місяців з початку року на українські номери перейшли 139,400 вживаних легкових автомобілів. В результаті реєстрації старих машин майже вчетверо перевищили продажі нових», – йдеться у повідомленні.

Топ-5 популярних авто

Маркою – лідером серед легкових авто з пробігом, вперше зареєстрованих в Україні, залишається Volkswagen.

З початку 2020 року українці поставили на облік 22727 імпортованих фольксвагенів не першої свіжості, що у 24 рази більше, ніж нових автомобілів цієї ж марки.

На другому місці Ford з показником 13639 старих авто. Первинні реєстрації вживаних Фордів в 14 разів перевершили результат нових.

Skoda посіла третє місце – 10744 авто з пробігом (у 5 разів більше за продажів нових Шкод).

Четвертою за популярністю стала Renault, імпортований секонд-хенд цієї марки вибрали 10053 українці, в 1,6 раза більше, ніж тих, хто вибрав нові Рено.

Замикає п’ятірку лідерів первинного ринку легкових автомобілів з пробігом Nissan з результатом 8020 машин. Для довідки, нових Ніссанів за той саме період було реалізовано у 4,5 раза менше.

Коментарі - 6

+
+15
bonv
bonv
6 липня 2020, 16:49
#
Нічого дивного. Дешеві і більш-менш надійні заокеанські/європейські б/у,, проти дорогих і менш надійних нових… Особливо коли говорити про вітчизняні чи російські… Грошей також не мають…
+
+15
bonv
bonv
6 липня 2020, 16:50
#
Задача из учебника математики 6 класса:
АвтоВАЗ поднял цены на автомобили ВАЗ на 1%, вследствие чего продажи упали на 5%. На сколько процентов надо поднять цену автомобилей ВАЗ, чтобы их продажи полностью остановились?:))))
+
0
bonv
bonv
6 липня 2020, 16:52
#
Из инета. Еду на машине по проспекту. Впереди «Мерседес». Приближаемся к переходу, по которому уже начал переходить мужичок… «Мерс» тормозит, поскольку в 100 метрах впереди отлично просматривается ГАИшник! Я, естественно, останавливаюсь следом. Мужик, переходящий дорогу, останавливается посередине дороги и (!) показывает водителю, мол, проезжай. «Ага! Впереди «суперконтроль», как же…Щаз-з-з!» Водила, само собой, машет головой и показывает рукой – «проходи, мол, мил человек!»
Мужик не трогается с места, опять призывно показывая: сначала ты, потом я! Водитель на «мерсе» уже раздражаясь, бешено машет руками, сигналит, все своим поведением показывая, что он джентльмен даже в бОльшем поколении, чем глубокоуважаемый пешеход, и поэтому, ну, никак его воспитание не позволит ему проехать первому! Пешеход в последний раз приводит какие-то аргументы и опять показывает: я лучше вернусь назад, но вперед вас никак.
И тут водила выходит из машины, ласково берет пешехода за плечи поворачивает его к себе спиной и отвешивает ему такого смачного пинка под ...гм.. область пониже спины, что тот, буквально, не касаясь земли, за мгновение оказывается на другой стороне улицы! Герой садится в машину, и все мы трогаемся. Вы видели когда-нибудь, чтобы ГАИшник аплодировал водителю? А я вот видел…:))
+
+22
tarick
tarick
6 липня 2020, 18:23
#
Так два месяца мрэо и СЦ не регистрировали б/у авто - конечно теперь будет всплеск регистраций. тоже мне сенсация.
+
0
Віталій .
Віталій .
6 липня 2020, 20:13
#
Ох уж эти евробляхеры, покупают и покупают. Сплошная зрада.
(сарказм)
+
0
Igorenya
Igorenya
6 липня 2020, 21:14
#
Це не бляхери!
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама