Мінфін Великобританії вивчає можливість підвищення податків для найбагатших громадян країни. Про це повідомляє Reuters.
У Великобританії хочуть збільшити податки багатим, щоб подолати кризу
Плани Мінфіну
Також розглядають можливість залучення заможних англійців до виділення коштів на надані державою пакети допомоги у зв'язку з коронавірусом.
Через додаткові витрати, викликані пандемією коронавірусу, і скорочення надходжень від податків у цьому році Великобританія отримає дефіцит бюджету в розмірі близько $170 млрд.
Тому уряд і вирішує, чи варто британським багатіям, багато з яких стали ще багатшими під час пандемії, перераховувати державі більше грошей.
Що говорять економісти
Опитані Reuters економісти вважають, що уряд може підвищити податки на заощадження і на приріст капіталу, ПДВ та податок на майно. Уряд може також переконати заможних британців купувати держоблігації або інвестувати в стартапи.
«Уряд контролює всі аспекти податкової системи. Виходячи з нинішньої кризи, ми будемо оцінювати економіку та державні фінанси та приймати відповідні рішення», ‒ заявив представник казначейства Великобританії.
Вплив карантину
Аналіз показує, що з моменту введення карантинних обмежень домогосподарства скоротили витрати на 57 млрд фунтів, причому майже половина скорочення (23 млрд фунтів) припадає на п'яту частину населення за доходами.
Правляча Консервативна партія традиційно уникає фіскальної політики, спрямованої на більш багатих британців через їх історичну підтримку партії.
Але з урахуванням того, що бізнес в країні навряд чи швидко відновиться, а міжнародна торгівля, можливо, буде обмежена через Brexit, підвищення податків для заможних громадян або на британські активи іноземних інвесторів багатьом експертам видається неминучим.
Нагадаємо
У Великобританії через пандемію коронавірусу у квітні зафіксували найбільше в історії країни падіння економіки – 20,4%.
Це найбільше падіння в історії країни. У британському уряді назвали таке зменшення «очікуваним», незважаючи на значний вплив на економіку від коронавірусу.
Серед головних причин такого різкого падіння наводяться великі втрати в імпорті й експорті, зокрема, автомобілів, палива, одягу та об'єктів мистецтва.
Стежте за цікавими та ексклюзивними матеріалами про вплив пандемії на економіку в телеграм-каналі «Економіка та коронавірус».
Коментарі - 27
на британские активы иностранных инвесторов
многим экспертам представляется неизбежным.»
Всё взаимосвязано — Ахметову повышают стоимость владения
его лондонским поместьем а нам Ахметов подымает стоимость электроэнергии…
«таланты Леры будут востребованы и там»
Ну вы как ляпните очередную глупость...
Вам бы в 95 квартале выступать...
Считаю, что Гонтареву по очень многим причинам не назначат на должность Управляющей в Совет Директоров Банка Англии - ведь назначение должно проходить через Парламент Великобритании а затем утверждаться королевским указом.
Ну а то, что вы себе вбили в голову - путь в вашей голове и остаётся...
«Ну а то, что вы себе вбили в голову — путь в вашей голове и остаётся...»(с)
;)
«Чтобы помогать богатым людям прятать деньги в офшорах»
Опять насмешили...
Думаете, что кроме Гонтаревой никто в мире больше не владеет такой информацией...
Особенно не по украинскому банковскому рынку...
Яник Герс — британский гитарист, музыкант, автор песен, прежде всего известный как гитарист популярной хэви-метал-группы Iron Maiden. Его отец, Болеслав, был офицером польского военно-морского флота.
Легендарная британская хэви-метал группа Iron Maiden выступит с обновленной концертной программой на единственном концерте в России 19 августа на сцене спорткомплекса «Олимпийский».
https://gloss.ua/
Неужели вы верите в то, что Ахметов продаст свою жилую недвижимость в Лондоне
и перевезёт всю семью и бизнес в Украину...
Увеличение налоговой нагрузки в Британии Ахметов компенсирует повышением цен для украинцев...
https://www.minprom.ua/digest/261902.html
Такі прогнози зробила Організація економічного співробітництва та розвитку, пише Deutsche Welle.
Зокрема організація прогнозує два сценарії. Перший - поширення коронавірусу буде «під контролем». Другий - потрібно чекати нову хвилю Covid-19.
Якщо ситуацію вдасться контролювати, економіка 2020-го скоротиться на 6%. Якщо буде друга хвиля коронавірусу - на 7,6%.
Водночас найбільше від коронавірусу постраждає економіка країн Єврозони. Найгірша ситуація буде в Іспанії, Франції, Італії та Великій Британії.
Міжнародний валютний фонд погіршив прогноз спаду ВВП України в 2020 році. Замість 7,7% в його квітневому Світовому економічному прогнозі, тепер говорять про падіння до 8,2%.
МВФ не комерційна організація, яка турбується про прибуток. Це ще один міф. Інтерес МВФ — аби Україна більше не поверталася до МВФ. Бо МВФ покликаний робити так, щоб кризових точок у світі було якомога менше. В ідеалі, який навряд чи можливо досягти, щоб їх не було взагалі. А повертатися до МВФ Україну спонукає саме криза. Насамперед криза довіри іноземних інвесторів. Адже гроші потребують усі. Й у світі дуже багато грошей. Але Україні без МВФ грошей не дають. Іншим країнам дають, і вони постійно залучають нові позики, не зачіпаючи водночас популістів у телевізорі. А Україні не дають — Фурса.
https://gazeta.ua/blog/53474/groshi-mvf-uzhe-v-dorozi-teper-pochinayetsya-najcikavishe
https://ua.112.ua/interview/viktor-pynzenyk-borh-odna-z-prychyn-nestabilnosti-v-ukraini-539278.html
Там и без того огромный НДФЛ и околонулевые купоны по гос.бумагам.