Російський парламент Криму прийняв закон, згідно з яким з 1 липня вводиться податок на професійний дохід, або, як його називають, податок для самозайнятих громадян. Про це повідомляє Крим.Реалії.
У Криму введуть податок для «самозайнятих»
Хто буде платити податок
Видання пише, що самозайнятими вважаються громадяни, у яких немає роботодавця і найманих працівників, які отримують дохід від своєї особистої трудової діяльності, наприклад: фрилансери, репетитори, прибиральники, доглядальниці та інші.
Для такої категорії громадян вводиться спеціальний податковий режим, який передбачає, що податкова ставка при отриманні доходу від фізичних осіб становить 4%, від юросіб та ІП – 6%, а сплачувати страхові внески не обов'язково.
Читайте також: ДФС: Послуги репетитора оподатковуються
Нагадаємо, у березні 2020 року безробіття в Україні зросло на 22% проти аналогічного періоду 2019 року. Станом на 13 квітня в Державній службі зайнятості зареєстровано 387 500 осіб, з них 71 400 — стали на облік у період всеукраїнського карантину.
Раніше повідомлялося
- Вчителі та викладачі в Україні, які не зареєстровані суб'єктами підприємницької діяльності, але надавали в 2019 році репетиторські послуги учням і студентам, які зобов'язані задекларувати свої доходи. Про це раніше повідомили в ГУ ДПС в Івано-Франківській області.
Коментарі - 13
Не русского, а российского!
Я конечно очень дико извиняюсь, что не по теме. Но режет взгляд так, что мимо молча пройти нельзя. Многие годы пропаганда РФ вбивали в головы людей, что «русский и Россия» неразрывны и являются частями чего-то единого.
Даже у активных украинских патриотов встречаю такие оговорки.
Не каждый русский - россиянин, не каждый россиянин - русский. Русский и Россия не являются одним целым.
Еще раз прошу прощения, что влез не по теме.
А для особливо бажаючих легальності є ФОП з 5%.
«В соседней России около 20 миллионов человек считаются самозанятыми – людьми, которые получают доход от той или иной деятельности, но при этом не платят налоги»
— «збідніла» кремлівська влада банально шукає нові шляхи наповнення бюджету.