Компанія Apple планує відкрити перші магазини в Індії в 2021 році, щоб компенсувати втрати на китайському ринку. Про це заявив генеральний директор Apple Тім Кук на річних зборах акціонерів компанії, повідомляє ВВС.
Apple відкриє магазини в Індії, щоб компенсувати китайські збитки
Плани Apple
«Компанія відкриє свої перші фізичні магазини в Індії в 2021 році, а онлайн-магазини — пізніше в цьому році», — йдеться в повідомленні.
Перехід Apple в Індію, другий за величиною ринок смартфонів у світі, цілком очікуваний. Досі просто не було відомо, коли саме це станеться.
Читайте також: На Apple Pay вже припадає 5% усіх карткових операцій у світі
Apple довелося отримати спеціальне схвалення уряду Індії, щоб відкрити магазин без місцевого партнера.
У 2018 році Індія змінила закони, які не дозволяли іноземним брендам відкривати монобрендові магазини в країні.
За словами Тіма Кука, Індія хотіла, щоб Apple відкрила свій магазин з місцевим партнером. Проте глава компанії повідомив інвесторам, що не думає, що Apple стане комусь «хорошим партнером», оскільки компанії «подобається робити речі по-своєму».
Читайте також: Як включити Apple Pay — інструкція
Наразі Apple продає свою продукцію через магазини в Індії. Але її продажі відстають від конкурентів — Samsung і Huawei.
Через те, що попит на продукти Apple в Китаї знижується, компанія сподівається, що їй вдасться стимулювати зростання на інших ринках, що розвиваються, передусім в Індії.
Раніше повідомлялося
- Кількість платежів, які користувачі здійснюють за допомогою мобільного гаманця Apple Pay, зростають.
- У третьому кварталі 2019 кількість транзакцій зросла до 3 млрд, удвічі перевищивши торішній показник. За словами Тіма Кука, кількість оплат з Apple Pay зростає в чотири рази швидше, ніж у PayPal.
Коментарі - 11
А говорили, что яблоку негде упасть!
- #iPhone 11
- Что он развивает?
- Зависть!
«Цього тижня, коли інвестори в паніці влаштували розпродаж активів, реакція фондових ринків на спалах була м'якою. Найгірше попереду», - вважає економіст Нуріель Рубіні. Він передбачив 2008-го фінансову кризу, пише «Економічна правда».
За його словами, очевидно, що коронавірус - це глобальна пандемія, а не зосереджена в Китаї епідемія.
«Китаю завдано масштабний збиток, а міжнародні ланцюжки постачань серйозно порушені. Зараз на Китай припадає близько 20% світового ВВП, а не крихітні 4%, як під час епідемії SARS у 2003 році. Додайте до цього економічний шок для великих економік на зразок Японії, Південної Кореї та Італії. Коли хвороба пошириться на інші розвинені ринки, збиток зросте», - наголошує економіст.
Короче, *** нового мы не придумали, но стоить всё будет в 2 раза дороже.