Найбільш швидкозростаючим фінтех-стартапом у Європі стала IT-компанія Revolut. Одним з її засновників є українець — Владислав Яценко. У лютому компанія залучила $500 млн інвестицій, тепер її оцінюють у $6 млрд. Про це пише MC.today.
Родом з України: IT-стартапи залучають мільйонні інвестиції
Що відомо про стартап
Revolut — фінтех-компанія зі штаб-квартирою в Лондоні. Онлайн-банк Revolut з'явився у 2015 році. Це один з найуспішніших фінтех-проектів в Європі.
Компанія має ліцензію на відкриття та обслуговування рахунків, на валютно-обмінні операції. Серед додаткових продуктів — страхування, торгівля криптовалютами та інше.
Revolut зручно користуватися тим, хто багато подорожує і знімає гроші в банкоматах різних країн світу або купує товари онлайн на Amazon або eBay. Всі транзакції до €200 на місяць безкоштовні, далі стягується комісія в 2 %.
Зараз у компанії близько 8 млн клієнтів у всьому світі. За заявами представників Revolut, загальна сума на депозитах клієнтів становить $8 млрд.
Мільйонні інвестиції
Revolut — найбільш швидкозростаюча компанія-єдиноріг в Європі. У жовтні 2017 року оцінка вартості компанії зросла з $350 млн до $421 млн, а в 2018-му — до $1,7 млрд.
У лютому 2020 року банк залучив $500 млн завдяки продажам нових акцій. Після завершення раунду його оцінили в $6 млрд.
Нова оцінка Revolut у п'ять разів більше, ніж у промислового гіганта Royal Bank of Scotland.
Запуск в Україні
У жовтні 2019 року стало відомо про вихід Revolut на український ринок і на ринки більш ніж 20 країн. Серед них Австралія, Бразилія, Канада, Японія, Гонконг, Росія, Сінгапур, США, Україна та інші.
Запуск в Україні планували до 2020 року. Зараз на сайті вже доступне введення українського номера для відкриття рахунку, однак після введення з'являється повідомлення: «Вибачте, Revolut в даний час доступний тільки для жителів європейського економічного простору. Ми розширимось у всьому світі дуже скоро!»
Коментарі - 18
ШТА?
К слову, вы ж пишите как-то так чтоб было понятно что вы имеете в виду не именно RBS, всю корпорацию включая Натвест и что там еще входит.
Company House говорит что у него есть гражданство Британии.
https://ru.wikipedia.org/wiki/Сторонский,_Николай_Николаевич
но как-то часто оказывается что без папы -миллионера стартапы «не идут»
и у этого есть логическое обоснование. Там где обычный стартап постигнет первая неудача и он разбежится - такому мальчику папа подкинет еще деньжат. Только и всего. Это не гарантия , но это большой плюс