Платежі з допомогою Apple Pay зараз складають близько 5% операцій з картками у світі. Через п'ять років, до 2025 року, їх частка зросте до 10%. Про це повідомляє дослідницька компанія Bernstein, передає psm7.com.
На Apple Pay вже припадає 5% усіх карткових операцій у світі
Перспективи Apple Pay на ринку платежів
Аналітики впевнені, що Apple може кардинально змінити платіжну екосистему.
Гонка цифрових платежів приносить близько $1 трлн доходу по всьому світу. Visa і Mastercard обробляють платежів на понад $14 трлн на рік. І ця сума продовжує зростати, бо все більше транзакцій проходять в інтернеті і через мобільні додатки.
Причини популярності Apple Pay
Основним фактором зростання популярності Apple, на думку аналітиків, стане експансія компанії в Китаї, Азіатсько-Тихоокеанському регіоні та Європі, а також подальший розвиток проєкту Apple Card.
Експерти відзначають, що, на відміну від деяких конкурентів, Apple має більш уніфіковану екосистему, яка дозволить їй довше зберігати лідерство.
Що відомо про Apple Pay
Мобільний гаманець Apple Pay був запущений восени 2014 року. Наразі система доступна в більш ніж 60 країнах.
У травні 2018 року Apple Pay запрацювала і в Україні. На сьогодні платіжну систему Apple Pay підтримують 25 українських банків.
Читайте також: Як включити Apple Pay — інструкція
Як платять українці
- Порівняно з 2018 роком кількість безготівкових операцій в Україні зросла на 29,2%, а сума — на 24,3%.
- За даними НБУ, в 2019 році загальна кількість операцій з використанням платіжних карток, емітованих українськими банками, досягла 5,057 млрд, а їх обсяг — 3,577 трлн грн.
- За кількістю операцій з картками переважали безготівкові — 4,167 млрд (82,4%), тобто вісім з десяти операцій. Обсяг цих операцій склав 1,798 млрд грн або 50,3% від усіх операцій з картками (за підсумками 2018 року — 45,1%).
- Найчастіше використовували картки в торговельних мережах — 51,2%. За обсягами домінували перекази з картки на картку — 42,4%.
Коментарі - 8
І мені також цікаво — Ви знаєте відповідь, знайшли час написати мені комент з загальновідомим контентом, але саму відповідь не озвучили. Яка ж була мета Ваших зусиль? :)