18 січня 2020, 15:40 Читать на русском

Активи стадіону «Чорноморець» знову продаватимуть на аукціоні

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб вкотре виставляє на продаж активи стадіону «Чорноморець». Про це повідомляє прес-служба ФГВФО.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб вкотре виставляє на продаж активи стадіону «Чорноморець».
Фото: thepage.ua

Що відомо про аукціон

Наступний аукціон з продажу пулу активів – одеського стадіону «Чорноморець» та прав вимоги за 40 кредитами юросіб – відбудеться наприкінці січня – на початку лютого 2020 року на майданчику «Фьост Файненшіал Нетворк Юкрейн» (FFN), з метою залучити якомога більше учасників торгів, в тому числі іноземних інвесторів.

Попередні аукціони

Аукціон з продажу стадіону «Чорноморець»  та прав вимоги за 40 кредитами юридичних осіб 15 січня 2020 року завершився безрезультатно через відсутність учасників.

Початкова ціна пулу активів становила 733,25 млн грн та знизилася упродовж торгів на 50% за умовами голландської моделі аукціону – до 366,63 млн грн. Однак, купити лот навіть за такою ціною бажаючих не виявилося.

Що включає пул

  • Пул включає комплекс нежитлових будівель центрального стадіону «Чорноморець», розташований в історичному центрі Одеси за адресою вул. Маразліївська, 1/20, а також права вимоги АТ «Імексбанк» за 40 договорами, укладеними з юрособами. Заборгованість за ними сягає 13,2 млрд грн, з них по тілу кредитів – 7,2 млрд грн, решта 6 млрд грн – відсотки.

Передісторія

  • Раніше ці активи виставлялися на продаж 13 разів упродовж півтора року – спочатку в системі Prozorro.Продажі, а потім на іноземних майданчиках, проте так і не були викуплені.

  • Стартова ціна комплексу будівель стадіону «Чорноморець» становила 1,13 млрд грн.

  • Вартість з того часу впала майже на 40% через відсутність попиту на цей актив.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама