13 грудня 2019, 11:40 Читать на русском

Податкова запустить онлайн-реєстр акцизних марок алкоголю й сигарет

Кабмін схвалив запуск онлайн-реєстру акцизних марок для алкоголю, тютюну та пального. Про це повідомив прем'єр-міністр Олексій Гончарук в телеграм-каналі.

Кабмін схвалив запуск онлайн-реєстру акцизних марок для алкоголю, тютюну та пального.
Фото: finance.bigmir.net

Як це захистить споживача

«Це створить незручності тим виробникам, які звикли фальсифікувати акцизні марки і буквально придумувати номерні знаки. Крім шкоди державі, такі винахідливі „підприємці“ можуть завдати серйозної шкоди здоров'ю людини, продаючи неякісний продукт», — написав Гончарук.

Перевірити справжність акцизної марки, її дату і назву виробника або імпортера продукції можна буде на сайті Державної податкової служби.

Читайте також: Дубілет розповів, як будуть виводити з тіні алкогольно-тютюновий ринок

Зазначається, що зараз вже доступні дані про платників акцизного податку на реалізацію пального.

Раніше повідомлялося

  • 4 грудня Верховна Рада проголосувала в першому читанні за скандальний законопроект № 1210 про підвищення акцизу на сигарети і ренти на видобуток залізної руди.
  • 12 грудня Кабмін підписав меморандум з виробниками сигарет, який повинен допомогти створити рівні умови на тютюновому ринку і боротися з незаконною торгівлею.
  • Раніше уряд під час зустрічі з тютюновими компаніями підтримав скасування норми про регулювання цін на тютюновому ринку в законопроекті №1049.
  • Поправка до закону, яка обурила виробників, пропонувала встановити торгову націнку на сигарети для оптової та роздрібної торгівлі на рівні 7% і 13% від максимальної роздрібної ціни.

Коментарі - 1

+
0
bonv
bonv
13 грудня 2019, 11:49
#
Серед товарів зі значною імпортною складовою, найбільше зросли ціни на сигарети з фільтром преміум класу – на 21,8% за рік. На другому місці – сигарети з фільтром преміум класу – 19,8%. На третьому місці – банани, ціна яких зросла на 18,5%. Далі йдуть лимони -18,2%, жарознижувальні та знеболювальні препарати – 17,9% та імпортні вітаміни – 7,4%. Також зросла ціна на апельсини (6,7% за рік) морожену рибу (6,6%) та домашнє дитяче взуття (6,8%).
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама