Прем'єр-міністр Гончарук під час візиту в Лондон підписав два документи на суму 900 млн євро. Це документи про співфінансування будівництва українських доріг Європейським інвестиційним банком і Європейським банком реконструкції та розвитку, повідомляє прес-служба Кабміну.
22 листопада 2019, 18:49
Європейські банки виділили Україні 900 мільйонів на дороги
Які дороги побудують на ці гроші
«Сьогодні ми підписали два документи на загальну суму 900 млн євро, які підуть на реконструкцію та будівництво доріг. Це 340 км в п'яти областях. Вже через три роки траса „Київ-Одеса“ стане першим автобаном європейського рівня по всій протяжності!»- повідомив Гончарук.
Читайте також: В Укравтодорі озвучили план ремонту доріг на п'ять років
Підписані такі два документи:
- Фінансова угода «Європейські дороги України III» між Україною та ЄІБ на 450 млн євро;
- Меморандум про взаєморозуміння між Кабміном і ЄБРР щодо спільної реалізації проекту «Розвиток транс'європейської транспортної мережі» на 450 млн євро.
Отримай 10% кешбеку при купівлі «автоцивілки»
Раніше повідомлялося
- Кабмін планує взяти півмільярда кредиту на 15 років для ремонту об'їзної дороги Львова і траси Київ-Одеса.
- Міністр інфраструктури раніше повідомляв, що вУкраїні з'являться три платні дороги: Львів-Краковець, Київська кільцева, Біла Церква-Київ.
Джерело:
Мінфін
Коментарі - 20