Міністерство цифрової трансформації підписало меморандум про співпрацю з міжнародною платіжною системою Visa. Про це Мінцифри повідомило у Facebook.
Мінцифри співпрацюватиме з Visa. Що планують впровадити
Що Visa допоможе впровадити
З допомогою Visa міністерство планує запровадити сучасні технології прийому платежів: QR коди і технологію Tap to Phone, що перетворює звичайний смартфон на мобільний POS-термінал.
Крім того, Visa і Мінцифри спільно розроблять технологічні рішення для оплати послуг через мобільний додаток і портал «Дія». Visa також візьме участь у розробці інформаційно-освітніх матеріалів з цифрової грамотності.
Читайте також: В Україні введуть е-довіреності на додаток до паперових
«Спілкування людини з державою має бути максимально зручним, швидким і непомітним. Для нас важливо надати громадянам можливість отримувати онлайн не лише послуги, а й грошову допомогу від держави», – каже віце-прем'єр – міністр цифровий трансформації Михайло Федоров.
Мінцифри також планує надати українцям можливість через особистий кабінет на «Дії» проводити різні платежі, в тому числі комунальні, збори, штрафи.
Читайте також: Автомобілісти будуть оформляти номери самостійно
За словами міністра, перший спільний проект з Visa запрацює вже найближчими тижнями. Ідеться про запровадження можливості для водіїв оплачувати штрафи через мобільний додаток «Дія».
Раніше повідомлялося
-
Міністерство цифрової трансформації планує за 5 років перевести всі 100% адміністративних послуг в онлайн.
-
У кінці вересня міністерство презентувало бренд «держави в смартфоні», яку розробили спільно з креативними агентствами, а також додаток і сайт «Дія», на якому будуть доступні всі цифрові послуги.
-
Раніше Михайло Федоров анонсував старт надання держпослуг з використанням системи ідентифікації громадянина Smart-ID у грудні 2019 року або січні 2020 року.
-
Один з пріоритетів міністерства — спростити процеси закриття ФОП і зміну КВЕД.
Коментарі - 15
Оплата по QR коду давно есть, например у ПриватБанк. Он позволяет оплатить через QR код и на сайте и в транспорте. Очень удобно.
Зачем? Это чемодан без ручки.
Дайте-ка подумать. Независимая своя платёжная система, создание под эту тему новых рабочих мест, сохранение внутри страны кучи денег (в т.ч. и в валюте), которые теперь пойдут в прибыль визе… Мало?
Я ж говорю: чемодан без ручки.
Запуск НСМЭП был карго-культом.
Зачем приписывать мне свои фантазии? Из НСМЭП могло получиться что-то стоящее, но не получилось. Потому никакого смысла в использовании их вместо других ПС только потому что «они же местные» — нет.
Простор соответствует всем стандартам по типа Визы/мастера.
Хочешь иноваций, то разрабатывай по верх еще и свои стандарты.