Засновник американського IT-гіганта Microsoft Білл Гейтс повернувся на перше місце рейтингу мільярдерів. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Bloomberg Billionaires Index.
Вперше за два роки. Білл Гейтс знову на першому місці рейтингу мільярдерів
Топ-5 мільярдерів
-
Статок Гейтса оцінюється в $110 млрд. На зростання доходів Гейтса вплинув контракт на $10 млрд на послуги в області віддалених обчислень. При цьому спочатку вважалося, що його отримає Amazon.
-
Статки найближчого переслідувача, який очолював рейтинг тривалий час, — засновника Amazon Джеффа Безоса — оцінюються в $109 млрд.
Читайте також: Кому заможні українці довіряють депозити
-
На третьому місці президент Louis Vuitton Moët Hennessy Бернар Арно зі статком у $103 млрд.
-
Інвестор Уоррен Баффет ($86,6 млрд)
-
Засновник Facebook Марк Цукерберг ($74,5 млрд).
Читайте також: 82% всіх грошей світу володіють мільйонери (дослідження)
Раніше повідомлялося
-
У 2017 році Безос став першим мільярдером, статки якого перевищили $100 млрд.
-
У жовтні засновник Amazon за добу втратив майже $7 млрд. Це сталося після того, як компанія відзвітувала про прибуток у третьому кварталі, однак показники виявилися гірше прогнозів. На тлі цих новин акції компанії впали на 9%.
Скільки грошей втратив Безос
Для Безоса, якому належать 57,6 млн акцій Amazon, таке падіння означало втрату $6,9 млрд.
Коментарі - 7
"У восьми миллиардеров доход такой же, как у 38 миллионов немцев.
Состояние Ротшильда сегодня оценивается в 40 миллиардов. Миллиардеры высшей американской пробы господа Кун, Лёб, Шифф, Морган, Вандербилдт, Астор «стоят» вместе около 60-70 миллиардов; при 5-процентной ставке это означает доход этих 8 семей в 5-6 миллиардов, что почти столько же, сколько составил, согласно исследованиям Хельффериха в 1912 году, доход 75% всех налогоплательщиков Пруссии.
Итак, почти 38.000.000 немцев должны целый год жить на то, что у вышеупомянутых миллиардеров является доходом за год. Конечно, американские миллиардеры не являются в прямом смысле «капиталистами процента», рантье, как клан Ротшильда и т.д.; я не хочу и думать, являются ли они «стомиллионнодолларовыми» или «тысячемиллионномарковыми» миллиардерами. В первом случае следовало бы добавить ещё пару десятков человек. Или возьмем число 300. Тогда вообще всё будет в порядке. И дело вовсе не в том, чтобы дать точную цифру, а в том, что соотношение 300 к 38.000.000 открывает нам глаза на картину господства международного ссудного капитала."
Готфрид Федер, 1919 год.