З початку листопада Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) пропонує клієнтам відкривати розрахункові рахунки в польських злотих. Про це повідомила прес-служба банку.
Ще один банк випустив карту в польських злотих
Які карти пропонує ПУМБ
«До рахунку клієнта безкоштовно відкриваються дві дебетові «всеКАРТИ» в злотих типу MC World debit або VISA Rewards (іменна і неіменна або дві іменні)», — сказано в повідомленні.
Для кого карта
У банку зазначили, що карти підійдуть тим українцям, хто часто подорожує до Польщі або має рідних, які працюють або навчаються там.
«Наприклад, батьки, чия дитина навчається у Польщі, можуть відкрити рахунок у злотих, одну картку залишити собі, іншу — віддати дитині. Обидва власники картки будуть мати доступ до коштів на рахунку. Щоб контролювати витрати, батьки можуть встановити місячний ліміт на використання коштів на кожній з карток. Ліміт в будь-який час можна змінити в онлайн-банкінгу ПУМБ Online», — йдеться в повідомленні.
Читайте також: Monobank випускає картку в злотих для українських заробітчан
Умови по карті
Зняття готівки з картки в банкоматах за кордоном обійдеться 1,5% + еквівалент $4. Знімати кошти зі «всеКАРТИ» можна і в українських банкоматах — клієнт отримає суму в гривневому еквіваленті. Ця послуга безкоштовна.
Поповнити картку онлайн або у касі банку можна безкоштовно.
Оформити депозит у ПУМБ та взяти участь у розіграші 50 000 грн
«Отримання коштів через касу не більше двох разів на місяць на загальну суму 500 тис. грн в еквіваленті — також без комісії. Зняття коштів, що перевищують півмільйона в еквіваленті або зняття в касах інших банків — 1,5% від суми. Комісія за відкриття та обслуговування картки відсутня», — додали в ПУМБ.
Також у банку повідомили, що придбати або обміняти польські злоті на гривні можна у всіх касах ПУМБ.
Раніше повідомлялося
- Раніше повідомлялося, що ПУМБ став четвертим банком, який може проводити операції з запасами готівки НБУ. Крім нього, такі функції є в Ощадбанку, Приватбанку, Райффайзен Банку Аваль.
Коментарі - 10
Нет, низкоквалифицированный сезонный труд, часто нелегальный — это не «нормальная европейская практика». А для тех, кто ездит в Европу не зарабатывать, а тратить, гораздо выгоднее карта в евро.