Мінфін - Курси валют України

Встановити
13 листопада 2019, 12:06

МВФ про візит місії: Сподіваємося на швидкий результат

Міжнародний валютний фонд сподівається досягти швидкого результату в переговорах з українською владою. Про це інтерв'ю Голосу Америки розповів директор управління МВФ з питань Європи Пол Томсен.

Міжнародний валютний фонд сподівається досягти швидкого результату в переговорах з українською владою.
Фото: liga.net

Що кажуть у МВФ

«Сподіваюся, досягнемо швидкого результату. Хоча прогрес обнадійливий, залишаються деякі невирішені питання. Давайте подивимося», — сказав Томсен.

За його словами, важливою частиною обговорень буде питання очищення банківського сектору.

Представник МВФ наголосив, що Україна досягла прогресу в питанні очищення банківського сектору, стабілізації макроекономіки, фіскальної і монетарної політики. Але існують виклики, і важливо, щоб не було «відкату в досягненнях».

Читайте також: Після дощику в четвер. Коли Україна отримає гроші МВФ

Томсен висловив розчарування у питанні подолання корупції в Україні та державного управління. Він вважає, що новий уряд повинен краще працювати в цьому напрямі.

За його словами, важливо зберегти незалежність центрального банку, досягти прогресу у фінансовому секторі, продовжити бюджетну консолідацію.

Раніше повідомлялося

  • Напередодні міністр фінансів Оксана Маркарова повідомила, що місія МВФ почне працювати в Україні в четвер, 14 листопада.
  • Очікується, що місія обговорить з українським урядом нову трирічну програму розширеного кредитування, в продовження програми stand by, обсяг якої становив $3,9 мільярда. Деталі нової програми українська делегація обговорювала з МВФ у Вашингтоні в жовтні.
  • Прем'єр розраховує, що до кінця цього року Україна підпише нову програму співпраці з МВФ.
  • Раніше The Wall Street Journal з посиланням на свої джерела повідомив, що МВФ відклав фінансову допомогу Україні. Нібито у Фонді стурбовані тим, що президент Володимир Зеленський не відшкодує мільярди доларів розграбованих банків.
  • Нагадаємо, місія МВФ працювала в Україні з 11 по 26 вересня, проте поїхала без конкретики.

Читайте також: Коломойський виграв у Приватбанку справу на 7,5 мільярда

Коментарі - 16

+
+6
QGS
QGS
13 листопада 2019, 12:17
#
Надеемся на быстрый результат) Статья внизу говорит о обратном;)
+
+46
Maleficarum
Maleficarum
13 листопада 2019, 12:26
#
Главные  тезисы  встречи.   «По его словам, важной частью обсуждений будет вопрос очистки банковского сектора.» И почему  никто  не  сидит  «Томсен высказал разочарование в вопросе преодоления коррупции в Украине и государственного управления.»
+
0
bonv
bonv
13 листопада 2019, 17:06
#
А тут Коломойський починає шантажувати МВФ, що росія дасть 100 млрд баксів, якщо МВФ не дасть...
+
+15
AleksandrBank
AleksandrBank
13 листопада 2019, 13:06
#
Если надеются на быстрый результат - значит Украина почти все выполнила. По поводу разочарований и опасений - это уже должен скорее всего сам Президент Украины их развенчать и КабМин вместе с НБУ.
+
0
SkrudjMacduck
SkrudjMacduck
13 листопада 2019, 13:41
#
Почитайте статтю, що Коломойський відсудив у Привата 7,5 лярдів... знаковий суд. Думаю, така новина сприятиме швидкому рішенню справи, але боюся, не на нашу користь. Все буде швидко, як восени, тому що від останнього приїзду нічого не змінилося, ні в законодавстві, ні в ключових питаннях корупції, газу, реформ... навпаки, введення ринку землі під загрозою, бо як буде референдум то популісти не допустять розбазарювання батьківщини.
+
0
bonv
bonv
13 листопада 2019, 13:51
#
МВФ знову поїде і можливо ще раз запросить переговорників в США..
+
+15
nvr4d nvr4d
nvr4d nvr4d
13 листопада 2019, 14:50
#
Конкретно там не всё так плохо. 7.5 млрд. - это не тело долгов, а проценты на проценты
Знаковый суд - это арест экс-сотрудника МВФ как раз под приезд миссии.
+
0
bonv
bonv
13 листопада 2019, 14:56
#
Коломойський ображений на МВФ та США які дозволили націоналізувати Приват з якого беня вкрав 5,5 млрд баксів… Тепер спецом відштовхують місію МВФ і шантажують поверненням в орбіту росії…
https://ukranews.com/news/665731-kolomojskij-rossiyu-vidit-partnerom-i-ne-vidit-ukrainu-v-es-i-nato
+
0
Lefert
Lefert
13 листопада 2019, 15:23
#
Я вам открою секрет, но он не в обиде ни на кого- с него взятки гладки, а бабос он отбил когда мистер Кубив «не видел» что рефинанс на валюту пускают. Кубива, естественно никто не покарал. Ещё предстоит очень много вот таких вот судов с Коломойским, и он такого рода суды все выиграет, по закону, а не по знакомствам, ибо нельзя в гос банк брать всяких иванов-потереби-колено как глав и ответственных.
+
0
SkrudjMacduck
SkrudjMacduck
13 листопада 2019, 17:00
#
Суд не проти Кубіва, а проти Коломойського. Кубів мав би відповідати за свої гріхи.
+
0
Lefert
Lefert
14 листопада 2019, 7:16
#
Да? А какой закон нарушил коломойский, пуская рефинанс на покупку валюты? Глава НБУ не против, не выполняя свои функции- всё хорошо значит. Главное Кубива не трогать =)
+
0
SkrudjMacduck
SkrudjMacduck
13 листопада 2019, 17:03
#
Так і має бути. Вам через просрочку погашення пеню тулять, а Коломойському пробачають. Це нормально? Сплатив би вчасно, то і не було б переплат. Він же на тих бабках наварював роками, а Україна тепер мусить звєрські проценти платити на ОВДП. Так що все там законно, суд продажний просто і все.
+
0
bonv
bonv
13 листопада 2019, 17:05
#
Окружні та інші суди у нас на користь олігарха бені.
+
0
Lefert
Lefert
14 листопада 2019, 7:17
#
Вам бы немного европейскую практику судов по контрактам и договорам освоить, был бы толки понимание процессов. Суд как раз всё по-европейски решил, больше тонкостей про это дело искать надо на других ресурсах, чтобы понято что да как.
+
0
nykand
nykand
14 листопада 2019, 7:57
#
Шашабанк,ты вообще где витаешь....Коломойский шашкой махает,а ты говоришь что зе команда всё выполняет...
+
0
Teilor
Teilor
13 листопада 2019, 13:23
#
В Америке не решили давать кредит или нет. Дать — это значит политическая взятка Трампа, не дать — давление на украинские власти.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися