Щоб залишити коментар, потрібно
увійти або
зареєструватися
- 23.12.2024
- 15:30 5 мемкоїнів з дохідністю 16,000%, які залишають DOGE та SHIB далеко позаду
- 14:53 Telegram вперше став прибутковим
- 13:37 Уряд заборгував перед банками за програму «5-7-9» 10 мільярдів — НБУ
- 13:20 Ethereum прагне до $6,000, а XYZVerse обіцяє зростання на 16,900%: хто стане переможцем
- 12:44 Приватбанк запускає валютообмін у банкоматах Recycler
- 11:47 Україна отримала близько $1,1 млрд від МВФ
- 11:40 Пропустіть ці 4 мемкоїни і зверніть увагу на цю приховану перлину
- 10:33 Курс валют на 23 грудня: долар та євро дорожчають в обмінниках
- 09:44 Північнокорейські хакери викрали 2024 року криптоактиви на $1,34 млрд
- 08:41 Загальний обсяг наданої допомоги Австралією складає понад один мільярд доларів — Шмигаль
Коментарі - 64
Об этом свидетельствуют данные на сайте Государственной казначейской службы Украины.
По сравнению с аналогичным периодом 2018 года доходы госбюджета в октябре снизились на 1,636 миллиарда гривен, или на 2,3%.
Ідея підтримувати тільки тих бізнесменів, які працюють по-білому, невдала. Це неможливо об’єктивно вирахувати, вважає експерт. Якщо реально є бажання виводити економіку з тіні, треба знизити єдиний фізичний внесок і податок на дохід фізичних осіб. Один крок тягне за собою інший. У тіні перебувають 200 мільярдів гривень зарплат, що люди отримують у конвертах. Після відбілювання економіки частина великого бізнесу припинить використовувати спрощену систему мінімізації податків - економіст В’ячеслав Черкашин.
http://mashyna.com.ua/auto/48362
Нам бы такую машину и за какую цену.
https://www.pravda.com.ua/news/2019/11/2/7230823/
Продаж валюти НБУ на цьому тижні не здійснював.
Загалом з початку 2019 року НБУ купив на міжбанку $4,6 млрд, продав — $479,2 млн. Чиста купівля валюти становить $4,1 млрд.
https://ubr.ua/ukraine-and-world/events/herus-otdal-poslednij-kozyr-ukrainy-v-perehovorakh-s-rf-otkryv-import-ee-kucherenko-3887921
«Нафтогаз» тим часом планує надіслати «Газпрому» нові позовні вимоги на $11 мільярдів. Це може стати компенсацією за припинення транзиту, говорить виконавчий директор компанії Юрій Вітренко. Україна в жодному разі не повинна йти на поступки росіянам стосовно рішення Стокгольмського арбітражу, наголошує експерт газети з енергетики Михайло Гончар.
Якщо Кремль продавить обнулення претензій, буде катастрофа. Зі слабким «Нафтогазом» ніхто не захоче мати справу. «Газпром» пропонуватиме так зване довгострокове постачання дешевого газу під виглядом компенсації. Мовляв, відшкодують збитки в натуральному еквіваленті. Намагатимуться затягти Київ у старий капкан.
У жодному разі Україна не повинна знову купувати газ у Росії. Державна позиція не може зводитися до комерційної вигоди, наголошує експерт. Публікація називається «Маємо сильну позицію. Поступатися росіянам зараз – злочин».
Ці вказівки експерт видання економіст Володимир Дубровський називає цілковитим популізмом. Частка грошей на держапарат у структурі бюджету – цифри невеликі. А 10 відсотків – це взагалі мізер. Отримувач субсидії чи пенсії цього не відчує. А от якість державного управління може постраждати. І це позначиться на всіх громадянах, наголошує економіст.
Він вважає, що чиновники мають отримувати високі зарплати. Дешевий бюрократ дорого коштує суспільству. Навіть якщо не братиме хабарів, то зі своєю низькою кваліфікацією наробить такого, що всім буде непереливки. Треба скорочувати не видатки, а функції чиновників. Уряд мав би скоротити субсидії підприємствам. Бо підтримувати певних приватних осіб коштом платників податків – це грабіж. Треба скорочувати витрати на утримання прокуратури, поліції. Підвищувати їхню ефективність і скорочувати штат. Експерт вважає, що даючи доручення уряду, Зеленський наслідує погану практику старих часів.
https://strana.ua/news/229716-nardepam-sluhi-naroda-massovo-vyplatili-zarplatu-v-konvertakh.html
Число, яке наводиться в документі, відображає стан держборгу країни на вечір 31 жовтня.
Згідно з прогнозами МВФ, держборг США зросте зі 108% ВВП в 2017 році до 117% ВВП в 2023 році. Нинішні боргові проблеми США - спадщина фінансово-економічної кризи 2007-2008 років.
Нагадаємо, держборг США виріс більш ніж на 2 трлн доларів за час адміністрації Трампа.
«Законопроект - черговий куплет пісні Коломойського про здешевлення ціни електроенергії для своїх феросплавних заводів. Фактично пропонується скасувати конкурентний ринок електроенергії (під впровадження якого Україна отримала не одну сотню мільйонів євро від ЄС) і ввести ручне управління цінами державою (а хто тепер держава ви і так знаєте)», - написав Голобуцький.
Він також звернув увагу, що незважаючи на зобов'язання України проводити попередні консультації з представниками Єврокомісії при внесенні змін у законодавство щодо ринку енергетики, такі консультації проведені не були. На його думку, це пов'язано з тим, що законопроект є лобістським і приймається в інтересах конкретного бізнесмена Коломойського.
«Зміни до законодавства в енергетичній галузі Україна зобов'язалася узгодити з Єврокомісією на предмет сумісності з нормативними актами ЄС. Нічого подібного зроблено не було, і не могло бути - лобістський законопроект під примхи конкретного олігарха. Тому, як завжди, намагаються пропхнути в »турборежимі".