Станом на 29 жовтня 2019 року найбільша кількість перенесених номерів від оператора була зафіксована у Vodafone Україна - 11 865. Про це «Мінфіну» повідомили в Українському державному центрі радіочастот.
31 жовтня 2019, 17:00
MNP: Від якого мобільного оператора пішло найбільше абонентів
Кількість перенесених номерів в мережу оператора
- Київстар – 10860
- Водафон Україна — 8565
- Інтертелеком – 154
- Лайфселл – 8972
- Тримоб – 629
Читайте також: «Підводні камені» MNP
Кількість перенесених номерів від оператора
- Київстар – 11477
- Водафон Україна — 11865
- Інтертелеком – 47
- лайфселл – 5385
- Тримоб — 406
Що потрібно врахувати при MNP
- MNP проводиться безкоштовно. Але в залежності від рівня пакету і оператора, при переході з припейду на припейд вас можуть попросити купити стартовий пакет. Його ціна може коливатися в досить широкому діапазоні: від 30 грн (Київстар), до 150 грн (lifecell)
- Якщо ви йдете з контракту або припейду, якими користувалися активно чи довго, старий оператор дзвонить і пропонує варіанти, щоб вас утримати. Це може бути знижка або пільговий тариф.
- Для MNP потрібно попередньо зареєструвати номер. Для цього необхідно прийти з паспортом, водійським посвідченням або іншим посвідченням особи (попередньо уточнивши у оператора, що воно підходить) у фірмовий магазин старого оператора. Провести MNP потрібно протягом 30 днів з моменту реєстрації. Якщо запізнитеся — доведеться проходити цю процедуру повторно.
- При переході з контракту, чергу на перенесення номера може скласти близько тижня.
- Коли залишаєте заявку на сайті оператора на MNP, пишіть свої анкетні дані, в т. ч. ПІБ точно, як в посвідченні особи. Будь-яка помилка або зміна написання призведуть до того, що заявку не візьмуть.
- При написанні заяви на MNP на сайті оператора, зверніть увагу на дату, на яку призначена процедура, і збережіть номер заявки. Це потрібно для того, щоб перевірити статус заяви, так як оператор не завжди повідомляє про нього в смс.
- Приходити до магазину оператора для отримання нової сім-карти варто тільки після отримання повідомлення про те, що MNP дозволено. Про це повідомляють оператори в смс.
- Якщо на вашому мобільному рахунку є гроші, попередньо треба їх витратити або зняти — так як гроші на нового оператора не переносяться.
- Якщо ви обрали перехід до оператора Інтертелеком, пам'ятайте, що для цієї компанії потрібен лише телефон CDMA. Якщо ваш телефон не підтримує цей формат зв'язку, доведеться докупити нову «трубу».
Нагадаємо, у травні 2019 року відбулася довгоочікувана подія — українцям дозволили змінювати мобільних операторів, зберігаючи при цьому свій старий номер.
Всього з моменту запуску послуги перенесення номера нею скористалося більше 14 тис. осіб. Для порівняння: сьогодні в Україні кількість зареєстрованих сім-карт перевищує 53 мільйони.
Джерело:
Мінфін
Коментарі - 20
Из главных плюсов -это интернет. На мтс он летает, на киеве - полный отстой
в остальном +/- все одинаково
всё то же самое
В мегаполисе никаких преимуществ у КС нет, оба конкурента имеют такое же покрытие. Более того, в моём мегаполисе есть места где у КС связь *** , а у коротышки лайфа 4G.
Разве что в метро есть преимущество, но то такое…
Особого смысла переходить нету.
А лайфсел не смотря на меньшие мощности - в плюсе.