У Мінекономіки очікують, що обсяг грошових переказів в Україну від трудових мігрантів досягне близько $12 мільярдів. Про це розповів заступник міністра економіки Сергій Ніколайчук в інтерв'ю РБК-Україна.
У МЕРТ очікують близько $12 мільярдів від трудових мігрантів
Він зазначив, що в минулому році це було близько $11 млрд.
«Звичайно, це важлива частина нашого платіжного балансу. Мова йде про потік валюти, яка надходить в країну. Це більше $11 мільярдівв минулому році. І не виключено, що в цьому році може бути близько $12 мільярдів», — повідомив він.
Читайте також: Нацбанк розробив правила використаннявання QR-коду для грошових переказів
На що впливають перекази
- Перекази від мігрантів суттєво впливають на обмінний курс.
«Ці перекази від мігрантів є не тільки серйозним джерелом валютних надходжень у країну, а й істотно впливають на обмінний курс. Дані потоки стрімко зросли за останні п'ять років. В майбутньому вже не очікуємо такого стрімкого зростання переказів від мігрантів», — повідомив він.
Читайте також: НБУ: Трудові мігранти перевели в Україну 5,5 мільярда
Що відомо про грошові перекази в Україну
- З початку року обсяг грошових переказів з-за кордону, які українці отримали через цифрові канали і відділення Приватбанку, виріс на 19% до $2,3 млрд.
-
За січень-липень фізособи перевели в Україну в іноземній валюті 106,3 млрд грн в еквіваленті. Для порівняння, за 2018 рік в Україну надійшло грошових переказів на суму $2,3 млрд — близько 58 млрд грн по курсу НБУ.
Отримати $25 на торговий рахунок Weltrade
-
За перше півріччя обсяг грошових переказів в межах України зріс на третину (майже на 33,5%), порівняно з аналогічним періодом 2018 року і досяг майже 93,28 млрд грн або $3,47 млрд в еквіваленті.
-
У липні в Нацбанку повідомили про плани концептуально змінювати ринок платежів і переказів.
Коментарі - 42
То обратно (в данном случае в Китай) уйдет в лучшем случае половина ввезенных вами $. Остальное останется в Украине. Т.е. Вы не сможете купить оффициальных импортных товар на ту сумму, которую ввезете. В этом Вам помогут другие :) Но это отдельная история.
По соглашению с Польшей Украина учитывает стаж работы в Польше только для определения права на пенсию.
Плюс Нацбанк выкупил почти всю эту валюту и повысил свои резервы, так что для Украины это хорошо.
Но и риски, конечно, есть. Портфельные инвестиции очень быстро реагируют на плохие новости и бегут из страны. Поэтому, для Украины важно, чтобы следующим этапом зашли прямые иностранные инвестиции.
Зе-власть делает все что бы прямые иностранные инвестиции не зашли…
«Зе-власть делает все что бы прямые иностранные инвестиции не зашли…»
Обоснуй пожалуйста. Кратко ....
https://nv.ua/ukr/biz/experts/investor-v-nashiy-krajini-nikomu-ne-potriben-oleksandr-derkach-50049684.html
ArcelorMittal і British American Tobacco. Чому з України йдуть інвестори.
https://nv.ua/ukr/biz/experts/arselormittal-i-british-american-tobacco-chomu-ydut-investori-50048503.html
«Інвестор у нашій країні нікому не потрібен. Він не був потрібен ані 20, ані 10, ані 5 років тому.»
А у тебя виноват только Зеленский ....
Шостий місяць ЗЕ преЗЕдент, війна продовжується, тарифи не знижені, пенсії і зарплати не підвищені, корупція, контрабанда процвітають… Інвестори аж ломляться в Україну… Заробітчан і не планують повертати кращими умовами в Україні… Зе-здобули…
Чекаємо на посадку ТОП-корупціонера олігарха Коломойського і повернення державі 5,5 млрд баксів… Фарс. Там на фото біля Зе Богдан — вони точно приведеть назад на зубожілу росію…
Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/politics/10734024-zelenskiy-pid-chas-zustrichi-iz-nabu-ta-sap-mi-hochemo-shchob-usi-top-korupcioneri-otrimali-zasluzheni-viroki-video.html
Здесь с тобой согласен полностью...
Только вот между государством и внешним миром есть частный сектор, который в 4 раза больше чем государство (годовой бюджет - около 1 трлн. гривен, а годовой ВВП 4 трлн. гривен) и дефициты там несопоставимы. Платежный баланс у нас вообще профицитный на пару миллиардов.
Зрозуміло що це буде на біржі продаватися, майже все що формує платіжний баланс продається і купується на біржі (міжбанк).
Яким боком кошти надіслані експатами мають відношення до дефіцита бюджету?
Оксюморон якийсь…
«По оперативным данным ГФС Украины, с начала 2018 украинцы задекларировали 211,8 млн грн иностранных доходов.»
Это при том что за год там 100 миллиардов в гривневом эквиваленте. Это потому что они платят НДФЛ там, где зарабатывают. Кроме того, их переводы немного увеличивают НДС, так как повышается внутренний спрос, но это косвенное влияние и его непонятно как измерить.
Але причому тут торгівельний баланс до виконання бюджету? Дописувач же написав нісенітницю: «Всё очень просто покупаем за границей больше чем продаём своего Вот и дефицит бюджета»