Бот Whale Alert, що відслідковує всі великі угоди на ринку криптовалют, повідомив, що 94,5 тисяч біткоінів, що за нинішнім курсом становить понад 1 млрд доларів, було переказано на невідомий гаманець. Про це пише «Комерсант».
8 вересня 2019, 16:26
Понад мільярд доларів в біткоінах переказали на невідомий гаманець
Що відомо
- Сума була відправлена з 15 різних гаманців.
- Після переказу цей гаманець посів четверте місце за обсягом суми, яка на ньому знаходиться, і перше місце, якщо не враховувати гаманці, пов'язані з криптовалютними біржами.
Читайте також: Біткоін подорожчає до кінця року на 40%
На думку експертів, цей переказ може бути спробою будь-якого великого гравця ринку криптовалют перевести гроші з біткоінів, що при такій сумі може підштовхнути до хаосу на ринку.
Отримати + 25 $ на торговельний рахунок Weltrade
Крім того, деякі експерти вважають, що ця трансакція може бути пов'язана з криптовалютною платформою Bakkt, яка буде запущена вже у вересні.
Однак не виключено і те, що це звичайний переказ між гаманцями.
Слідкувати за курсом криптовалют
Джерело:
Мінфін
Коментарі - 52
«И как миллиарды чипов без него обходятся...» - може якісь і обходяться. Але точно не мільярди. Зрештою, чіпи теж різні бувають.
Аналитики считают, что такой вариант возможен даже в том случае, если к концу 2020 года курс BTC останется на уровне $10 000, а к 2022 году он вырастет до $20 000, а к маю 2023 года увеличится до $40 000.
В обзоре Byte Tree отмечается, что годовая доходность от инвестиций в BTC составляет 212%, но в дальнейшем она будет снижаться. В экспертном сообществе многие также считают, что к 2023 году цена одного биткоина достигнет $40 000.
Примеры:
11.08-14.08, за 3 дня курс упал с с 11.540 до 9.970;
31.08-03.09, за 3 дня вырос с 9.700 до 10.600.
Это не выход из биткоинов, а вход. Выход, это когда из одного адреса на многие адреса. А не из многих на один.
Никакая устаревшая финансовая платёжная система не смогла бы провести такую крупномасштабную транзакцию за 34 минуты.
Фінансова грамотність українців бажає кращого:)
именно в финансовую грамотность…
Если у человека нет миллиарда долларов то ему и сравнивать не с чем.
Ну а то, что переводы обошлись достаточно дёшево и достаточно быстро — я бы сказал — на здоровье…
Не всем и не всегда
нужны переводы таких сумм.
У вас интересный подход — воспользуйтесь сами своим советом.
Насколько понимаю, у вас нет миллиарда долларов США — ну так идите и сами заработаете.
А потом будете другим советовать, но только как заработаете сами…
По друге - заробити 1 грн - 100 000 грн - 1 000 000 грн - 1 000 000 usd та більше реально будь кому в сучасності, саме завдяки глобалізації так і заробляють гроші, якої поради від мене ви прагнете, стати спеціалістом у справі, відкрити свій бізнес, або навчитися програмувати? Чи може ви прагнете аби я вам показав свою податкову звітність за рік? чи є я мільярдер, чи безхатько, вас - не стосується.
По третє - як і ваш попередник, ви є такою самою людиною з постсрср котра прагне лише віднайти проблеми, а не їх вирішення і агресивно налаштована до будь кого, чия позиція не збігається з вашою.
够了,在不用花浪费的时间。
2.Щодо порад - я їх від вас взагалі не прагну. Але якщо озвучуєте якесь твердження - конкретизуйте його і аргументуйте.
3. Щодо моєї особистості - поспішні висновки говорять лише про упередженість і бурхливу фантазію. З одного мого коротенького коментаря ви вже склали цілий мій психологічний портрет, причому негативний. І це лише тому, що я попросив вас аргументувати своє твердження. Голослівні заяви і домисли, породжені «польотом фантазії» - не найкращий спосіб ведення дискусії.
Хоча є інструменти для заробітку. Від депозитів/ОВДП до крипти.
Питання не в сумах і швидкості переводу а в фінансовій грамотності..
Например, почти все пенсионеры откладывает на свои похороны от 10 до 20 тысяч минимум наличными — инвестировать их в биткоины или ОВГЗ — не рационально.
Аналогично и у работающего населения — часть денег храниться в Кеше на самый непредвиденный случай (заначка).
Конечно, есть ещё и казнокрады со взяточниками, у которых дома налички не мерянно — ну так они просто не успевают её тратить.
С другой стороны, если деньги не заработаны а свалились на голову, то к ним и соответствующее отношение — «пусть лежат»…
https://coinspot.io/technology/bezopasnost/vladelec-bitcoinov-cprygnul-s-balkona-spasayas-ot-grabitelya/
На оперативном видео, снятом СБУ эту прикольную ситуацию можно увидеть с 01:04
В Харькове судья приманивала деньги взятками
.
Бачив я це відео. Правильніше було би назвати «обмахування грошима» чи якось так… :). Нагадало іншу історію. Моя мати, по спеціальності лікар-психіатр, колись розказала один випадок зі своєї практики. До неї прийшла жінка за порадою — її чоловік в своїй любові до грошей дійшов до того, що щовечора клав перед собою пачку грошей і просто невідривно на них дивився, час від часу погладжував, перекладав, перетасовував… Процес міг тривати годинами. Вже не пам`ятаю, що мама їй відповіла, але схоже, що діагноз у цього пацієнта і героїні відео однаковий. Взагалі, очевидно, AleksandrBank мав на увазі «отмывание денег», але помилився, я трошки пожартував…