Обсяг вкладень нерезидентів в облігації внутрішньої державної позики України (ОВДП) станом на сьогодні, 5 вересня, скоротився на 1,1 мільярда гривень, або на 1,2%, — до 86,1 мільярда гривень. Про це пише УНІАН з посиланням на дані НБУ.
5 вересня 2019, 12:42
Іноземці скоротили вкладення в ОВДП України
Що відомо
- У порівнянні з початком року поточний обсяг вкладень нерезидентів в державні папери залишається вище на 79,7 мільярди гривень, або у 14 разів.
- Поточний обсяг ОВДП у портфелі нерезидентів становить 11% від їх загального обсягу в обороті, в той час як на початок року цей показник становив менше 1%.
Читайте також: Інвестиції нерезидентів у зміцнення гривні
- Обсяг вкладень нерезидентів в облігації внутрішньої державної позики України в 2018 році виріс на 1,13 мільярда гривень, або на 21,7%.
- Станом на 12 серпня 2019 року борг держави по облігаціям внутрішньої державної позики (ОВДП) перед нерезидентами становить 87,3 млрд грн, або 10,9% від загального обсягу облігацій, що перебувають в обігу.
Джерело:
Мінфін
Коментарі - 27
Вже вся влада в руках зе а толку як бачимо по аукціоні немає.. Інвестори то не малограмотні люди..
Ключевое, сам МинФин обрезал аукционы, понизил ставки, курс на низком уровне чтобы заходить с валютой, неспокойствие в мире по развивающим странам и т.д.
Тому не вчи мене що робити, щоб я не вказав тобі кудою йти.. ОК?
Их продажу вообще не ограничивали – инвесторы могли скупать столько бумаг, сколько захотят.
Однако значительного спроса не было – Минфин собрал заявок на 2,3 млрд. грн., но в итоге сторговались с инвесторами по доходности только на 1,36 млрд. грн.
Канарею зрозуміло чи розжувати?
«Новичков на этих торгах почти не было. В основном перекладывали прежние держатели украинских облигаций. Причин можно выделить несколько. Прежде всего, инвесторам хочется увидеть реальные шаги со стороны нового правительства, а не только слушать декларативные заявления. Во-вторых, Минфин продолжил снижать ставки по своим бумагам»…
Це останній…
Потому когда пишут, что что-то поменялось, нужно разобраться в чем причина, а не кричать Беня или ЗЕ виноват, или Дефолт и при этом курс 25 и т.д.
Вот и все, без обид.
Бо інвесторів не заманиш популістичними зе-лозунгами..
Так підходить? Без образ.
Как раз в тишине в начале года при курсе 27-28 буржуины и заходили на наш рынок, скупая наши бумажки. И да, несомненно, это спекулятивный капитал, а не инвесторский.
Подивіться уважно графіки купівлі ОВДП і переконаєтесь що на початку року і близько великих продаж по ОВДП не було.
Ніхто не заперечує що це спекулятивний і ризикований інструмент заробітку. Але коли Коломойський зрозумів що перемагає його зе-команда то активно почав вкладати в ОВДП, знаючи, що надійно..
Коломойський заводити почав гроші під ОВДП,, як типу інвестор (вкрадені млрд з Привату в офшори), коли зрозумів що переможе його зе-команда. Саме тоді пік по продажам ОВДП.. Тому вся команда і залишилась,, навіть зами Маркарової.. І Коломойський їх нахвалює - значить співпраця пішла..
Засипалося твоє запитання на засипку Сашабанк?:)))
Где середина?