Близько 90% українців не ведуть власний бюджет, пояснюючи це тим, що мають такий дохід, який можна буквально по пам'яті розписати. Про це йдеться в повідомленні ФГВФО в межах нової рубрики, присвяченої питанням фінансової грамотності.
Близько 90% українців не ведуть власний бюджет — ФГВФО
Однак, коли людина починає записувати свої витрати, виявляє, що існує безліч «пробоїн в бюджеті», через які гроші могли б і не витікати.
«Існує кілька загальних правил економії коштів. З регулярного доходу, наприклад, заробітної плати, рекомендується щомісяця відкладати 10%. Зекономлена таким чином сума буде служити резервом в разі непередбачених витрат. З нерегулярних доходів, таких як премія, подарунок або якийсь виграш, потрібно відкладати не менше 50% », — рекомендує завідувач сектором фінансової грамотності ФГВФО Олеся Шніцер.
Вибрати вигідні умови депозиту і отримати бонус від «Мінфіну»
За її словами, примножити зекономлені кошти можна, поклавши їх на депозит. Для максимально ефективного використання цього інструменту необхідно враховувати кілька факторів, зокрема, термін розміщення вкладу та його прибутковість, а також переконатися, що обраний вид вкладу підпадає під гарантії Фонду гарантування.
Коментарі - 16
Эту информацию theБабелю подтвердил пресс-секретарь ПриватБанка Олег Серга.
Иск подали в Канцелярский суд штата Делавэр. В ПриватБанке пока не комментируют детали иска. Их обещают обнародовать в ближайшее время. Как сообщает «Интерфакс-Украина» со ссылкой на юридический портал Law360, иск касается также другого экс-акционера ПриватБанка Геннадия Боголюбова и их с Коломойским инвестиционных компаний.
Обвинения касаются возможного отмывания миллиардов долларов через делавэрские компании, которые покупали предприятия и коммерческую недвижимость в США.