В Україні багато було зроблено за останні 5 років, але перелік необхідних реформ залишається значним. Про це заявив постійний представник МВФ в Україні Йоста Люнгман, передає «Уніан».
12 лютого 2019, 12:16
МВФ не бачить істотних змін у боротьбі України з корупцією
Що це означає
«Ми поки що не побачили радикальних змін в рівні корупції. Хоча були створені установи, які допоможуть боротися з корупцією», — сказав Люнгман.
Читайте також: НБУ планує продовжити співпрацю з МВФ в 2020-2021 роках
Він додав, що в Україні багато що було зроблено за останні 5 років для усунення дисбалансів в економіці, але перелік необхідних реформ залишається значним.
За словами представника МВФ, у цьому переліку — земельна реформа, приватизація держпідприємств, анулювання контролю цін на газ, реформа податкової та митної служб.
Джерело:
Мінфін
Коментарі - 47
Захід і українці жи просили просто створити корумповані органи, що будуть відмивати корупціонерів, а не боротися з корупціонерами
Но дело в том, что коррупция есть той системой, когда во вред стране и населению используют власть в корысных целях. Ротердам+ вам в пример.
Хоча курс на Європу та НАТО мені більш до вподоби ніж прогинання під росію…
Это они вам спектакль в телевизоре показывают, как они друг друга ненавидят.
Когда нужно пилить бюджет или решать ещё какие-то мутные делишки они там единодушны как никогда.
Разногласия у них разве что при делёжке награбленного могут возникать. В том то надо грабить у них сомнений нет.
https://ubr.ua/finances/finance-ukraine/ukrainskie-oliharkhi-kontrolirujut-6-vvp-3880290
«У результаті багаті домогосподарства платять істотну частку вартості енергоносіїв, які вони споживають. А додаткові надходження до бюджету забезпечують ресурс, який використовується для надання допомоги менш забезпеченим домогосподарствам, які не можуть повністю сплатити ціну на енергоносії. Система субсидій була значно розширена, і вона забезпечує систему соціального захисту для значної частини менш заможних домогосподарств», — сказав він.
Люнгман також зазначив, що нецільовий і неефективний спосіб надання субсидій кожному зараз заміщається прозорою і адресною субсидією для тих, хто дійсно її потребує.
В том то и дело что за нищих платят бедные и тот небольшой средний класс который есть в стране. А на этом зарабатывают олигархи и коррупционеры.
Ну а Нафтогаз стал сборщиком неконституционного ресурсного налога, то есть такой себе налоговой по сбору налогов за энэргоресрусы, которые согласно Конституции есть достоянием всего народа.
Про достояние всего народа — смешно. Точно так же, как бесплатное лечение и образование.
Тогда может проще поднять налоговые ставки и не платить сумасшедшие ЗП и премии толпе народу, «реформа» которых заключалась только в поднятии цены на энергоресурс?
Ведь Нафтогаз фактически стал сборщиком нового налога.
У Приватбанка тоже много клиентов по выигрывали суды, а денег даже исполнители вернуть не могут.
Зокрема, арбітраж повністю відхилив вимоги «Газпрому» за положенням «бери або плати» на $56 млрд у 2012-2017 рр. Ця частина спору була найбільшою за грошовими вимогами сторін.
были б «керманычи» прокремлевские, проиграли бы спецом дело и тогда был пол страны или всю страну в аренду или так отдали.
Это как при Яныке вернули Фирташу 3,5+ млрд. дол газом, не слабо так.
Гарно договір був складений, що в результаті дало нам можливість оскаржити цю норму:)
Андрей, в любом деле Важен подход и желание добиться своей правоты. А можно с улыбкой «слиться» и винить «попередныков».
Все що вдалося з цього винести як реальну користь — це зробити взаєморозрахунок за отриманий газ. І ця сумма в десятки разів менша 75 ярдів дол США
2,1 млрд грн зарахували — це отримали чи ні?
Можете надати підтверджуючий документ в вигляді платіжки де вказано що Газпром перераховує кошти на погашення боргу згідно судового рішення?
Органы есть, а толку от них, когда Суды и законы ниочем.
Нужны рабочие суды, и прокуратура которая будет доказывать обвинение.