Мінсоцполітики пропонує скасувати верхній поріг ЄСВ 12,5 тис. грн. і ввести регресивну ставку, що буде знижуватися з 22% (до 25 МЗП) до 5% (від 270 МЗП). Про це пишуть «Українські новини» з посиланням на «IMFgroup».
В Україні хочуть ввести ЄСВ для зарплат понад 55 тисяч гривень
Повідомляється, що підвищення ЄСВ торкнеться виключно працівників з щомісячним доходом понад 15 МЗП/55,8 тис. грн.
Відштовхуючись від статданих Пенсійного фонду та Держстату, можна порахувати, що станом на 2018 рік загальний штат персоналу з таким доходом становив всього 93,4 тис. чол., при цьому питома вага їх фонду оплати праці в загальному — не перевищує 7,8 %.
Запропонована Мінсоцполітики регресивна ставка ЄСВ для зарплат 55,8+ тис. грн. в залежності від конкретного розміру доходу — буде складатися в різні ефективні ставки ЄСВ. Тому, для детального розрахунку додаткових надходжень до Пенсійного фонду важливо визначити структуру розподілу зарплат саме в зазначених 0,92% або 93 тис. зайнятого населення.
Модель, запропонована Мінсоцполітики, сумлінним платникам податків принесе велику кількість збитків. А також може призвести до тінізації фонду оплати праці.
Коментарі - 17
То есть, сегодня на доход до 15 мин ЗП начисляется ЕСВ, на все что выше — начислений ЕСВ нет.
Второе подтверждение что вы не работаете — это выражение «оплата", ведь оплата может быть за товар. Доход наемного Ф.Л. обычно называют зарплатой, ставкой, начилсениями, ну только в редком случае говорят „Оплата“, но обязательно словосочитанием „оплата труда“.
Рано вам еще школьнику о ЗП думать, учитесь лучше пока:)
Ось так і мрію можна здійснити:)
Отличный план, давайте еще раз поимеем тех кто честно платит налоги:) Они же потерпят… а мы отчитаемся о «перемоге».
«Наш бомж в Израиле не хочет получать помощь. Они на перекрёстке получают хорошие деньги. В день по 300-400 шекелей»
https://www.1tv.ru/news/2010-12-16/135258-tel_aviv_ray_dlya_bezdomnyh_otlichnaya_pogoda_kruglyy_god_deshyovaya_eda_i_dobrye_politseyskie
:)
https://www.youtube.com/watch?v=V0a5LvQcjBA
Начнем с того что в 45 млн стране только 10 млн получают ЗП. Явно фейк. Реально число не менее 15 млн.
Больше 50 тыс. получает всего 93 000 человек. Хотя ИТишников по стране куда больше. Но конечно они все ФОПы с установленной ЗП = минималке.
И даже на фоне этого всего. Учитывая только официальную статистику — около 6 000 0000 человек получают больше 6000 грн.
Фейки про нищих украинцев не способных оплатить 1 500 грн свет+отопление+доп. расходы (счетчик на доме, а у кого нет — это ваши проблемы) это просто выгодная тема для многих политиков и популистов.
Да проблемы есть. Но говорить что все в полной Опе — явный перебор.
Роботи вагон — можливості заробити є.
Вот вся разница.