Європейська комісія ухвалила позитивне рішення про виділення Україні першого траншу Четвертої програми макрофінансової допомоги ЄС обсягом 500 млн євро. Про це йдеться на офіційній сторінці президента у Facebook.
30 листопада 2018, 15:14
ЄК виділила Україні 500 мільйонів євро допомоги
«Щиро вдячний Єврокомісії за позитивне рішення про виділення Україні першого траншу Четвертої програми макрофінансової допомоги ЄС в обсязі 500 млн євро», — заявив президент.
«Дуже важливий сигнал незмінної підтримки Євросоюзу в умовах останніх викликів з боку російського агресора», — додав він.
Джерело:
Мінфін
Коментарі - 50
На что когда и сколько было потрачено из этой помощи? Было бы интересно узнать.
Це підтримка України — ось що важливо… Плюс сигнал для інших інвесторів…
# Германия предоставила Украине кредитные гарантии на 500 млн евро
В сегодняшнем западном обществе (и украинском уже, к сожалению) «достижением правительств» в развитии стран считается не что иное, как получение внешнего финансирования в виде кредитов, гарантий, внешних финансовых интервенций и т.д., и т.п. Классические экономические успехи государств, как следствие подмены понятий, ушли на третий план как неактуальные…
https://minfin.com.ua/blogs/semenvekselberg/117299/
Он-то не отчитывается лохам, которые рассчитывали «зарабатывать на форекс», куда делись их деньги?)
Чем спекулировать на форекс-помойке, если она не дает выхода на биржу?)
— Папа, смотри, что я нашёл! Это же золотая лопата!
— Брось её немедленно обратно на землю!
— Папа! Но она же ведь ЗОЛОТАЯ!!!
— Брось я тебе сказал, какая разница какая это лопата, ей работать нужно!:)…
А як держава вам має довести що на це або інше витрачені саме грощі МВФ, а не зубожілих?
На що мають піти ці грощі — інфа відкрита, на які програми/напрямки/статті що витрачено теж інфа є — а от саме з якого гаманця куди гроші пішли, то інфи нема…
Только почему-то наше государство отчитывается перед кредиторами, так как это программное финансирование.
Но возвращаем косвенно эти долги мы с вами — поэтому было хорошо и нам отчет получать о фактически проведенных, а не на бумаге, расходах.
Бумага все стерпит, а вот народ вряд ли.
flaynet
Пол: мужской День рождения: 19 января 1974 Город: Киев Место работы: безработный
Ох уж эти боты активизировались.
Мы перед Кремлем не звитуем!!!
Таки да.
Может вы знаете, куда дели всю предыдущую «помощь» (т.е. кредиты)? Может кто-то отчитался, например, хотя бы перед парламентом, мол всего наше правительство заняло столько, отдало столько, сальдо такое-то, заёмные деньги пошли туда-то, другие долги профинансировали оттуда-то… Не?
Простые и пустые фразы, зато они собирают много симпатий, проще говорить не думая, особенно когда ещё ничего не делаешь
Даже у небольшой фирмочки есть план счетов, где учитываются доходы от такой деятельности, доходы от секой деятельность и т.д. И, если уж грубо прикидывать, местный финдир сидит и считает, что, к примеру, с доходов от основной деятельности можно премию персоналу выплатить, а, положим, с доходов от сдачи в аренду чего-нибудь (недвижимости, скажем) — долю прибыли учредителям. А у государства для этого есть цельный минфин, чтобы считать что откуда должно взяться и куда может потратиться.
Даже вот наш «временный» военный сбор — он тоже «в общий котёл», однако же целевой, де-юре, по крайней мере.
И шо с тех ваших отчётов, смотрите конечных контрагентов, там где нал снимают…
https://minfin.com.ua/2018/11/30/35822899/
Друга частина санкцій передбачає можливість зниження рівня двосторонніх дипломатичних відносин з ініціативи США або навіть їх припинення, фактично повну заборону експорту в Росію будь-яких американських товарів, крім продовольства, а також імпорту Сполученими Штатами російських товарів, включаючи нафту та нафтопродукти. Також друга частина санкцій передбачає позбавлення права на посадку в США літаків будь-якої авіакомпанії, яка контролюється урядом Росії.
Остальные просто не могут её найти… Ведь трудно потерять то, чего у тебя нет!:)…
У свою чергу президент України Петро Порошенко назвав рішення Брюсселя «дуже важливим сигналом незмінної підтримки Євросоюзу в умовах останніх викликів з боку російського агресора».
У заяві Єврокомісії наголошується, що рішення про першу виплату програми схвалено, оскільки Україна виконала всі необхідні умови.
Серед умов: активізація боротьби з корупцією, підвищення прозорості реєстрів компаній, підвищення передбачуваності податкової середовища і зміцнення управління державними підприємствами.
Також в ЄК зазначили важливість досягнення Києвом домовленості з Міжнародним валютним фондом (МВФ) про нову програму кредитування.
«ЄС продовжить роботу з українською владою за своїм порядком денним реформ, в тому числі в тих областях, які пов'язані з черговим траншем програми макрофінансової допомоги. До них відносяться подальші заходи в боротьбі з корупцією, а також досягнення прогресу в справі створення Вищого антикорупційного суду України, управління державними фінансами, продовження реформ енергетичного і банківського секторів і реформи в галузі соціальної політики», — підкреслили в ЄК.
Взагалі мова про те що погоджений транш МВФ відкрив нові можливості в кредитуванні під нижчий процент… Тепер Світовий банк, потім інші інвестори…
Запад нам поможет! Запад с нами!