Щоб залишити коментар, потрібно
увійти або
зареєструватися
- 23.12.2024
- 17:30 Курс валют на вечір 23 грудня: на міжбанку долар подорожчав
- 16:50 Банки видали 14% кредитів «компаніям-зомбі»
- 16:09 Фонд гарантування виставив на продаж активи банків-банкрутів на 16,5 млрд грн
- 15:52 Найбільший банк Італії обмежить платежі в євро з росії в ЄС
- 15:30 5 мемкоїнів з дохідністю 16,000%, які залишають DOGE та SHIB далеко позаду
- 14:53 Telegram вперше став прибутковим
- 13:37 Уряд заборгував перед банками за програму «5-7-9» 10 мільярдів — НБУ
- 13:20 Ethereum прагне до $6,000, а XYZVerse обіцяє зростання на 16,900%: хто стане переможцем
- 12:44 Приватбанк запускає валютообмін у банкоматах Recycler
- 11:47 Україна отримала близько $1,1 млрд від МВФ
Коментарі - 102
Росія не здатна була вивести флот, а Україна — оплачувати необхідний їй газ, тому підписання Харківських угод стало розв'язанням цих проблем, — вважає Порошенко.
У результаті підписання Харківських угод свої інтереси захистили і Росія, і Україна.
Про це заявив екс-міністр закордонних справ України Петро Порошенко.
«Я не в захваті від того, що подовжили термін перебування Чорноморського флоту на такий період (до 2042 року). Безумовно, я розумів, що в 2017 році Росії не вивести флот, і це розуміли, всі без винятку», — сказав він.
Також, за словами екс-міністра, продовження терміну базування російського флоту в Криму не вплине на взаємини України і Європи.
«У нас величезна кількість інших проблем, які нам необхідно вирішувати з Європою, і проблема Чорноморського флоту в цьому переліку буде останньою», — вважає Порошенко.
Крім того, він заявив, що «ніякої геостратегічної необхідності в істотному посиленні, глибокій, глобальній модернізації російського флоту не існує». «Цей флот має обмежений район дії», — додав екс-міністр.
Нагадаємо, Росія і Україна 21 квітня досягли домовленості про продовження базування ЧФ в Криму на 25 років з можливою пролонгацією, натомість Україна одержала знижку на російський газ. Більше читайте тут: https://tsn.ua/ukrayina/poroshenko-pidpisannya-harkivskih-ugod-bulo-vzayemovigidnim.html
Про це йдеться у «Положенні про покладення спеціальних обов’язків», текст якого є в розпорядженні Економічної правди.
https://www.epravda.com.ua/news/2018/10/26/642027/
За розрахунками спеціалістів оператора державних лотерей «МСЛ», лотерейний ринок вже з 2016 року міг вийти на рівень сплати податків 5-6 мільярдів гривень щорічно, але цьому завадили дії українських чиновників.
Про це заявив президент «МСЛ» Георгій Ложенко на телеканалі EspressoTV, передає сайт компанії.
За його словами, саме з 2014 року почалась руйнація та штучний перерозподіл лотерейного ринку, і кожний наступний міністр фінансів цю руйнацію успішно продовжував. Таким чином, чиновники своїми діями створили умови для появи нелегальних лотерей – що і призвело до втрат державного бюджету.
За розрахунками спеціалістів оператора державних лотерей «МСЛ», лотерейний ринок вже з 2016 року міг вийти на рівень сплати податків 5-6 мільярдів гривень щорічно, але цьому завадили дії українських чиновників.
Саме з 2014 року почалась руйнація та штучний перерозподіл лотерейного ринку, і кожний наступний міністр фінансів цю руйнацію успішно продовжував. Таким чином, чиновники своїми діями створили умови для появи нелегальних лотерей – що і призвело до втрат державного бюджету.
https://www.epravda.com.ua/news/2018/10/26/642030/
28,28=65,65.
«Ми, насправді, багата і перспективна нафтогазова країна. Звичайно, ми не Саудівська Аравія і не Росія. Але в Україні нафта і газ видобуваються майже сто років, ми мали пік видобутку в 1970-их роках, який в рази перевищував теперішній рівень», — сказав Жеваго.
За його словами, найбільші зараз видобувні території — це Полтавщина і Харківщина. Там є дуже велика перспектива видобутку. Для реалізації цієї перспективи потрібні люди з досвідом нафтогазовидобування і технології.
«Чому ми, якщо купуємо нафту та газ за долари не зможемо придбати технології за ці самі долари. Але потрібно, що були українці, які братимуть ці технології в свої руки, матимуть освіту, досвід та розуміння, як ці технології використовувати в нафтогазодобуванні та робитимуть нашу країну заможною та економічно розвинутою», — пояснив народний депутат.
Курсы от банков: 28.19 / 28.22 грн за доллар.
Торги по доллару на сегодня завершены.
В октябре объем размещений облигаций на развивающихся рынках упал на 24%
Чтобы подробнее изучить рынок недвижимости и имеющиеся на нем предложения , Вы можете уже сегодня ознакомиться с интересными акциями от застройщиков .
Оставляйте заявку и выбирайте объект, подробности расскажут консультанты по телефону.
Новый обзор акций застройщиков: http://bit.ly/4investors