За умов, коли ріст ВВП буде на тому ж рівні, що й сьогодні, то аби наздогнати сусідні європейські країни, наприклад Польщу, Україні знадобиться ще сто років. Про це заявила в інтерв'ю ЕП директор Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови Сату Кахконен.
При такому рості ВВП Україна наздожене Польщу через сто років — СБ
Йдеться про те, що СБ побоюється того, що через вибори в Україні різко зростає рівень популізму та призупиняються реформи.
«Ризики сповільнення реформ через вибори є. Справа не лише в ризиках — ми вже відзначили для себе, що таке сповільнення відбулося. Є ризик, що реформи зупиняться. Навіть більше — що деякі ключові реформи розвернуться в протилежний бік. Цей розворот нікому з нас не хотілось би побачити», – зауважила Кахконен.
Україна не може дозволити собі зійти з курсу реформ з двох причин:
1. Країна ще не відійшла від кризи 2014-2015 років. Дохід на душу населення все ще нижчий, ніж відповідні показники 2014-2015 років. Для того, щоб ВВП зростав, потрібні реформи в економіці.
2. Нестабільне міжнародне економічне середовище. Україна не може очікувати, що попит зовнішнього ринку витягне економіку. Слід робити кроки, які дозволять залучати міжнародні і внутрішні інвестиції.
Коментарі - 11
Работают в европе на птичьих правах — чуть что не так, пинок под зад и привет Шишкину. В западной европе, вообще-то, за такое трудоустройство работодатель элементарно может угодить за решётку. Но ради спасения европейской экономики и снижения зарплат, власти готовы закрывать глаза на что-угодно…
С другой стороны, всё хорошее когда-нибудь заканчивается, и те же заробитчане, со временем, попадают в зону сильного личного дискомфорта, особенно когда узнают, что закон по трудоустройству находится на их, а не на работодателя стороне.
Несколько лет назад в таких странах как Италия, Франция, Испания и других, государство нанимало бездарных адвокатишек, которые за зарплатёнку подговаривали нелегально трудоустроенных рабочих в этих странах подавать в суд на своих работодателей с целью получения барышей как для государства (штрафы, уголовные производства, новые налоговые поступления и т.д.) так и для самих рабочих. Барыши такие, по итогу, доставались только единицам. Большинство же оказывалось как без работы, так и без последней зарплаты. Всё это как расплата за жадность и предательство человека, который тебя приютил и дал найм…
Не знаю как по остальным странам, но в Польше практически все легально работают, даже по безвизу в Польше можно легально работать, по этому там не много таких.
но если это говорит директор Всемирного банка по делам Украины, Беларуси и Молдовы Сату Кахконен… тогда молчание…
— Сємьон ніколи такого не напише, бо його за таке відхилення «від курсу партії» добряче оштрафують :)