Читать на русском

В Україні офіційно продали ПО за криптовалюту Dash

Список офіційний угод за криптовалюту поповнився купівлею-продажем програмного забезпечення. ПО вартістю $1000 продали за 3,3 Dash.

Список офіційний угод за криптовалюту поповнився купівлею-продажем програмного забезпечення.
ПО вартістю $1000 продали за 3,3 Dash/Фото: hyipstat.top

Як повідомляє ain.ua, розробник AxxonSoft продав програмне забезпечення AxxonNEXT української компанії ITX, яка займається впровадженням комплексних систем безпеки.

Невисоку вартість ПО пояснили тим, що на підприємствах компанії вже встановлена ​​система безпеки і відеоспостереження AxxonNEXT і «Інтелект» від AxxonSoft, і дана операція відбувалася для одного з етапів розширення системи (установки додаткового ПЗ).

В рамках угоди сторони підписали публічну оферту з елементами договору на поставку і придбання ПЗ за криптовалюту Dash.

Читайте також: Чому диктатори люблять криптовалюту

«Блокчейн криптовалюти Dash проводить транзакції в рази швидше, ніж Bitcoin. Dash створений для оперативних транзакцій будь-якого виду, і ця перевага стала однією з ключових при виборі криптовалюти», — пояснили представники компанії Cryptogroup, яка здійснювала юридичний супровід угоди.

Після офіційного підписання договору компанія AxxonSoft надала клієнту QR-код для оплати за рахунком. ITX зробила оплату за ПО з використанням транзакцій блокчейна Dash, після чого угоду оголосили доконаною.

Читайте також: Чому біткоін не стане легальним в Україні

Нагадаємо, раніше «Мінфін» повідомляв, що у вересні в Україні вперше офіційно уклали угоду з купівлі нерухомості за криптовалюта.

Слідкуйте за цікавими і ексклюзивними матеріалами «Мінфіну» в Viber