Щоб залишити коментар, потрібно
увійти або
зареєструватися
- 22.11.2024
- 20:00 Зростання ВВП уповільнилось, біткоїн досяг $99 тис, євро обвалилось: головне за тиждень
- 19:44 Долар показує найтриваліше зростання за рік
- 18:12 Платформа Arkham відкрила для України доступ до своєї нової криптобіржі
- 17:38 Курс валют на вечір 22 листопада: долар на міжбанку зріс, а євро впало
- 16:51 Євро впало нижче 43 гривень в офіційному курсі вперше з весни
- 16:20 Український стартап презентував інноваційну криптокарту
- 14:15 Долар перевищив 103 рублі на міжнародному ринку, вперше з 2022 року
- 13:01 Євро обвалилось до 2-річного мінімуму на слабких даних із єврозони
- 10:44 Курс валют на 22 листопада: долар та євро подорожчали в банках
- 09:21 Голова SEC Гері Генслер піде у відставку у день інавгурації Трампа
Коментарі
Основными факторами для девальвации является эмиссия и дефицит госбюджета.
Майже 1,3 млн українців в минулому році отримали реєстрацію з тимчасовим правом на роботу в Польщі, ще 116 тисяч отримали довгострокове право на роботу.
Обидва показники збільшилися в шість разів у порівнянні з 2013 роком – перш за все, через економічну кризу, яка почалася після прозахідної революції в Україні в 2014 року і конфлікту на Донбасі, що розпалює Росія.
Для уряду Польщі приплив українців виявився політично і економічно вигідним. Він допомагає парирувати критику Євросоюзу з приводу відмови Варшави прийняти за квотою близькосхідних мігрантів, а також компенсує брак робочої сили, який з’явився після від’їзду 2 млн поляків далі на Захід у пошуках більш високих зарплат.
http://news.finance.ua/ua/news/-/402981/polshha-najbilshe-vygrala-vid-ekonomichnoyi-kryzy-v-ukrayini-financial-times
Аналитики прогнозируют обвал цены на сахар в 2017/18
http://ubr.ua/market/agricultural-market/tseny-na-sakhar-snizjatsja-3844463
Згідно з новою постановою Нацбанку, обов’язковим перевіркам в Україні будуть підпадати не лише операції фізичних осіб на суму понад 150 тисяч гривень, а й перерахунки іноземних дипломатичних представництв, консульських установ, іноземних організацій та компаній на суму до 50 тисяч доларів.
Несумлінних банкірів, які проігнорують нові правила контролю, у Нацбанку обіцяють карати великими штрафами.
http://news.finance.ua/ua/news/-/402778/bloomberg-sprognozuvav-koly-elektrokary-stanut-deshevshymy-za-benzynovi-avto-infografika
Исторической победой для Украины стало вынесенное на уходящей неделе Стокгольмским арбитражем решение в деле взаимных исков «Нафтогаза» и «Газпрома». Так, арбитраж одобрил пересмотр цены газа по заключенному в 2009 году бывшей в то время главой правительства Юлией Тимошенко контракту с учетом рыночных условий, отменил принцип «бери или плати», предполагающий обязательство нашей страны покупать ежегодно 52 млрд кубометров газа или оплачивать его стоимость, а также снял запрет на реэкспорт голубого топлива. Другими словами, суд принял сторону Украины с претензиями к РФ на 30,3 млрд долл. и отклонил встречные требования российской стороны на 47,1 млрд долл. Опомнившись от шока, «Газпром» только на следующий день выдал комментарий без уточнений, лишь назвав решение арбитража промежуточным.
Эксперты считают победу «Нафтогаза» абсолютной.
Что ж поделать, если аналитики из Bank of America Merrill Lynch, прогнозирующие скорый обвал сarry trade, который не может не затронуть и рос. вал. рынок, а также специалисты из цбрф, утверждающие о резко увеличенном объеме операций сarry trade, не ведают о существовании dmn83.
— скажите, а вы сами-то читали статью, которую опубликовали? можете обосновать, каким таким хитрым образом связаны звр рф и carry trade и каким образом свертывание последнего может сказаться на первом?
Повний текст читайте тут: https://www.rbc.ua/ukr/news/polshi-sovbeze-oon-odnim-prioritetov-budet-1496477177.html
http://minfin.com.ua/blogs/bonv/109806/
Рейтинги України падають. Вихід тільки один: ліквідувати всі контрольні органи, які гальмують розвиток бізнесу.
Причины падения индексов привлекательности Украины — коррупция, политическая нестабильность, недоступность дешевых и долгосрочных кредитов, высокий уровень преступности.
Власти не могут предъявить ни действенный консолидированный бюджет, ни амбициозные планы развития промышленности и инфраструктуры.
Болезненный и не имеющий простого и быстрого решения вопрос — война на Донбассе. Она не заканчивается уже несколько лет, а два состава правительства не удосужились построить оградительную стену с восточным соседом.
26-летняя «борьба» с коррупцией превратилась в PR властей или инструмент давления на несогласных. Обновление государственных элит и набор сотрудников в новосозданные органы власти проводят хоть и по новым правилам, но по старым схемам.
http://www.epravda.com.ua/columns/2017/06/2/625619/