Multi від Мінфін
(8,9K+)
Оформи кредит — виграй iPhone 16 Pro Max!
Встановити
Rebel
Rebel
Зареєстрований:
27 листопада 2009

Останній раз був на сайті:
17 жовтня 2024 о 04:06
Перегляд профілю:
Сьогодні: 2
Всього: 93553
Підписчики (88):
mafiozi
mafiozi
96 років
05091972lmd
05091972lmd
Ramo
Ramo
Sofiaz
Sofiaz
viktory2001
viktory2001
20 років
987
987
meag
meag
53 року, Вараш
Mandarinka2013
Mandarinka2013
95 років, Киев
uliymua
uliymua
yakost
yakost
slexus
slexus
shtanc
shtanc
всі підписчики

Rebel

Пол:
мужской
Город:
Київ
Место работы:
IT
Блог
Коментарі
Валютний форум
Відгуки
Гаряча лінія
+15
16 грудня 2019, 20:48
# Обговорення валютного ринка 16 _month_ 2019|декабря
Steel -1.73% за рік. Серйозне падіння. )
0
16 грудня 2019, 17:27
# Обговорення валютного ринка 16 _month_ 2019|декабря
А що кажуть вставляльники пістолетів на заправках про світові тренди на пальне?
0
16 грудня 2019, 17:25
# Обговорення валютного ринка 16 _month_ 2019|декабря
Par yyhhh (15:42): Речь идет об электромобилях из «Окси-Такси», которые недавно оборудовали дизельными установками — дополнительное оборудование получили все 70 экземпляров Nissan Leaf

Все що потрібно знати про відмову від ДВЗ в Україні. :)
+15
16 грудня 2019, 14:40
# Обговорення валютного ринка 16 _month_ 2019|декабря
МВФ зачекає, їм нема куди поспішати. :)
+12
16 грудня 2019, 14:39
# Обговорення валютного ринка 16 _month_ 2019|декабря
Плани нічого не стимулюють. Стимулюють закони. І виконання законів.
+41
16 грудня 2019, 12:15
# Обговорення валютного ринка 16 _month_ 2019|декабря
Ну має ж Бєня відбити інвестиції в серіал для лошків.
0
16 грудня 2019, 12:08
# Обговорення валютного ринка 16 _month_ 2019|декабря
Ну ви ж виключно на електротаксі їздите, сподіваюсь?
+30
16 грудня 2019, 9:28
# Обговорення валютного ринка 16 _month_ 2019|декабря
Особисто ви можете встигнути відмовитись від ДВЗ навіть у 2019. :)
+15
13 грудня 2019, 13:36
# Обговорення валютного ринка 13 _month_ 2019|декабря
Тому що фіксують завжди в одиницях вимірювання. А вимірюють у валюті, стабільність якої вимірюється десятиліттями. І гарантована державою №1.
0
13 грудня 2019, 13:29
# Обговорення валютного ринка 13 _month_ 2019|декабря
Бюджетні «витрати» різко збільшуються і потрапляють або на ринок товарів (імпорт) або напряму в $ (фіксація заробітку підрядників та хабарів чиновників).
0
13 грудня 2019, 13:19
# Обговорення валютного ринка 13 _month_ 2019|декабря
sergikas (13:17): СП2 їх не рятує, навіть після запуску.
Щодо СПГ - термінали є в ЄС, і роботи з нарощування об'ємів поставок не припиняються.
0
13 грудня 2019, 13:10
# Обговорення валютного ринка 13 _month_ 2019|декабря
«Шотутдумать» (с) Газпром теж довго не просидить без продажів газу. А якщо таки полізе в пляшку то протягом наступного року його об'єми можуть компенсувати ударними темпами Штати, Катар, та Норвегія (яка саме у 2020 планує сильно наростити видобуток після кількох років скорочення). А ще не так давно запустили гілку з Азербайджану через Туреччину.
0
13 грудня 2019, 13:04
# Обговорення валютного ринка 13 _month_ 2019|декабря
На проектах заробляти можна. Питання у компаніях, що працюють на цьому ринку - на них дмухни - розваляться.
+6
13 грудня 2019, 12:58
# Обговорення валютного ринка 13 _month_ 2019|декабря
А нам потрібно щось купувати при наявних запасах? Може батареї почнуть менше шкварити при плюсовій температурі на вулиці.
+6
13 грудня 2019, 12:48
# Обговорення валютного ринка 13 _month_ 2019|декабря
З того, що мені вдалось знайти - асболютною більшістю акцій володіє київська міська рада. Тобто за будь-яких розкладів гроші на «порятунок» «інвесторів» підуть з бюджету, тобто з усіх.
Ще один момент - такий стан справ означає, що компанія (Укрбуд) справді прогоріла по повній, бо ніхто з бізнесменів та олігархів цього разу не взяв її підконтроль. Саме тому довелось скинути її на лошків, тобто на населення.
Це, в свою чергу, наводить на думки щодо стану решти забудовників.
Сторінки: 798081828384